בואו לבדוק האם יש פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת

אין ספק כי שפיכה מוקדמת היא תופעה המטרידה גברים רבים, בכל הגילאים. מטבע הדברים, הדבר משפיע על הביטחון העצמי של הגבר מבחינת יכולתו לתפקד במיטה ולענג את זוגתו, דבר המעיב על היחסים ו/או על הנכונות לפתוח במערכת יחסים חדשה. הרפואה הקונבנציונאלית איננה מציעה פתרונות ממש טובים לבעיה זו, המסתכמים פחות או יותר בנוגדי דיכאון אשר להם יש השפעות משמעותיות על מגוון מישורי החיים, שלא לדבר על תופעות לוואי בלתי נעימות. על כן, גברים רבים מחפשים פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת, ובשורות הבאות נבדוק האם פתרון כזה קיים.

שפיכה מוקדמת טיפול טבעי – דוגמאות לפתרונות

הבשורות הטובות הן שבאופן טבעי ניתן לשפר את המצב. כך לדוגמא, ישנם לא מעט פעולות עצמאיות שניתן לעשות לבד, בלי להזדקק לתרופות מרשם כאלו ואחרות. הכוונה היא למשל לאימון-עצמי באוננות, כך שהגבר מתאמן שוב ושוב בהגעה אל סף הגירוי שלפני השפיכה, אבל מפסיק ממש לפני. כעת נותנים לאיבר המין לנוח רגע, ושוב נכנסים לאימון. הדבר מאמן את מערכת העצבים והמוח לזהות את נקודת סף הגירוי, ולהירגע בתוכה ולחזק את השליטה.

עוד דבר שיכול לעזור הוא לשוחח עם בת הזוג ולהסכים שבמשגל הראשון הגבר יגמור מהר. לאחר מכן, לא עוד הרבה זמן, נכנסים למשגל השני שאליו הגבר מגיע פחות מגורה ולכן עשוי לגמור לאט יותר. אפשר גם לסכם עם בת הזוג על שימוש בקונדום שמפחית גירוי, ואפשר להסכים על כך שתגורה באמצעים אחרים שיקרבו או יביאו אותה לאורגזמה. מעבר לכך, שיחה עם בת הזוג תמיד יכולה לסייע על מנת להפחית חששות ומתחים לגבי הביצועים, מה שיכול לגלות שעבורה האורגזמה איננה רק עניין של חדירה. בנוסף לכך, המלצה שגברים רבים גילו אותה כיעילה, היא להעביר את המיקוד מהגירוי של הפין בתוך הנרתיק אל הסביבה הקרובה, אל הנשיקות, אל פלג הגוף העליון, אל הנרות והאווירה הרומנטית ברקע, אל העיניים של בת הזוג, וכדומה.

מעכב שפיכה – טיפול טבעי לשפיכה מוקדמת

מלבד האמור לעיל, יש גם אפשרויות טיפוליות טבעיות לשפיכה מוקדמת. כך למשל, יש האומרים שהטיפול בגלי הלם יכול להועיל, יש הממליצים על דיקור, ועוד. אנו ממליצים כמובן על המוצרים של חברתנו. למשל גברא אקסטרא הוא תכשיר טבעי לחלוטין המבוסס על 14 רכיבים בעלי השפעה ידועה מהמחקר ומשנים רבות של מסורת. בין היתר, התכשיר מוביל לזקפה יציבה ומלאה, להארכה של זמן המשגל, לשיפור של הביצועים במיטה, להעצמת הסיפוק וההנאה, ובכלל לשיפור בחיים המין והגברת תכיפותם. מכיוון שמדובר בתכשיר טבעי, הוא אינו מלווה בתופעות לוואי וכמובן גם אינו מצרים מרשם רופא. בנוסף לגברא אקסטרא, תוכלו לבחור מבין מוצרים טבעיים נוספים שלנו, כמו רב און פורטה המגביר את התשובה וההנאה, עם ספיקה מהירה בגוף.

מה עוד אפשר לעשות?

יש להבין שמאחורי הבעיה של שפיכה מוקדמת יכולים לעמוד גורמים רבים, וכדאי שתהיה לכם הסתכלות כוללת. כך למשל, אם השפיכה המוקדמת קשורה לתרופות מסוימות שאתם נוטלים, או למצב בריאותי ספציפי, כדאי להיוועץ ברופא המשפחה ולשאול אותו על הנושא ופתרונות אפשריים. בנוסף, אם אתם לא שומרים על אורח חיים בריא ועל כושר גופני סביר, אנו ממליצים בחום להתחיל. אורח חיים בריא יתרום לא רק להרגשה הטובה שלכם ולמצב הרוח הכללי, ולא רק ישמור עליכם איתנים, אלא גם יכול לתמוך בבעיות כמו שפיכה מהירה. הקטינו את צריכת האלכוהול, המעיטו ואם אפשר הפסיקו לעשן סיגריות, שמרו על תזונה נכונה ובצעו פעילות גופנית סדירה. כל אלו ישפרו את רמת הטסטוסטרון בדם, את זרימת הדם ואת הביטחון העצמי, מה שבהחלט עשוי לתרום גם כמעכב שפיכה.

התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
זיקפה חלשה

חדש! משלוח חינם מהיר תוך 3 ימי עסקים למזמינים באתר!

דילוג לתוכן