אודותינו

אודות טבע דיירקט

  • “טבע דיירקט” היא חברה ישראלית, פרטית המשווקת מאז שנת 1996 תוספי תזונה על טהרת הרכיבים הטבעיים. מוצריה כוללים כמוסות ותמציות אשר נותנות מענה לירידה בחשק המיני וקשיים בחיי אהבה. אם בשל גורמים פיזיים, אם בשל סיבות נפשיות ורגשיות ואם בשל שילוב בין השתיים. המוצרים מסייעים ליהנות מסקס טוב, מספק ומהנה.

    מוצרי החברה, שפותחו על ידי ביוכימאים מנוסים, עומדים בתקני האיכות והבטיחות העולמיים, האמריקני ( FDA) והאירופאי (GMP) ובעלי אישור של משרד הבריאות הישראלי. המוצרים אינם מחייבים מרשם רופא ולא ידוע על תופעות לוואי כתוצאה מהשימוש בהן.

  • מוצרי “טבע דיירקט” מיוצרים ב”מעבדות צמחי מרפא” –  מעבדות העומדות בכל התקנים של משרד הבריאות הישראלי.

החזון שלנו 

  • אנחנו מאמינים בטבע דיירקט שלכל אחד מגיע להנות מיחסי מין מהנים ומשגשגים כמו כל אחד אחר, יש הרבה שסובלים מתפקוד לקוי במיטה ואינם יכולים להנות כמו שצריך וכמובן שגם הפרטנרית/פרטנר נפגעים כתוצאה מכך, זה יכול להיווצר מכמה סיבות שביניהם : אימפוטנציה, שפיכה מהירה, אין אונות, זקפה חלשה ועוד.

    לכן אנחנו בטבע דיירקט עושים בשביל לעזור לכל זוג להנות מהאהבה שביניהם.

  •  יש הרבה טיפולים כימים אשר עובדים לאותו הרגע אך יוצרים תופעות לוואי ולפעמים נזקים גם לטווח הארוך, אנחנו פיתחנו מוצר טבעי ללא תופעות לוואי שיוצר השפעה מעולה הנשמרת בגוף לאורך זמן גם אחריי נטילת הכמוסות. הכמוסות מכילות פורמולה ייחודית המורכבת מ14 צמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים הידועים בסגולותיהם כמחזקים את כוח הגברא, בנוסף הרכיבים פועלים בכמה מישורים ובכך יעולותם כתערובת יעילה במיוחד והשילוב הופך את הפורמולה לויאגרה טבעית חזקה ומאוזנת. סדרת המוצר גברא עם ניסיון כבר 26 שנים מביאה לכם את גברא אנרג׳י, הפורמולה הכי עוצמתית ויעילה שיצרנו עד היום בהתבסס מחקרי מומחים וניסיון של 26 שנים.

תעודות ייצור

.בעמוד זה ניתן לראות את תעודות הייצור של מוצרי טבע דיירקט, אשר ניתנו לאחר בדיקה מעמיקה מאת משרד הבריאות ומ IQC – המכון לבקרה ואיכות.

תעודת כשרות

 

התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
זיקפה חלשה

חדש! משלוח חינם מהיר תוך 3 ימי עסקים למזמינים באתר!

דילוג לתוכן