מ.פ
בן 45 מבת ים
קרא עוד
אני רוצה להגיד לכם שאני מרגיש מעולה, פשוט החזיר לי את החיוך לפנים, ההנאה הרבה יותר גדולה באמת אין מילים. תודה!
חיים
בן 51 מפתח תקווה
קרא עוד
אני ואישתי מאוד שמחנו מהשיפור, מה גם שהכימיה בזוגיות השתפרה.
א.כ
בן 38 מחריש
קרא עוד
מוצר פצצה! עזר לי מאוד
ע.י
בן 46 מחיפה
קרא עוד
אחלה מוצר, כמה שבועות מאז שהתחלתי לקחת ומרגיש מעולה!
גיא
בן 42 מגבעתיים
קרא עוד
לפני שהכרתי את גברא אנרג׳י היה לי קשה להגיע לזקפה וגם שהייתי מצליח זה היה לזמן מאוד קצר, אחריי השימוש אני ואישתי מרגישים שיפור משמעותי בסקס ובנוסף בזוגיות שלנו, אין מאושר ממני!
ת.ב
בן 53
קרא עוד
אין לי מילים להסביר כמה זה עזר לי, הייתי במצב שלא היה עובד לי ואני לא מאחל את זה לאף אחד, זה ריסק לי את הביטחון במיטה והייתי מתוסכל עד שגיליתי פתרון מעולה בשם גברא אנרג׳י, מודה לכם מאוד!!
הקודם
הבא

גברא אנרג׳י

כבר מעל ל-25 שנים שסדרת המוצרים של המותג "גברא" משפרת לעשרות אלפי גברים את חיי המין, על סמך הוותק הניסיון והידע שנצבר פיתחנו עבורכם את הפורמולה המהפכנית של גברא אנרג’י החדש!

חזק את האון הגברי באופן טבעי וללא תופעות לוואי עם גברא אנרג׳י.

בחר את החבילה בשבילך:

גברא אנרג׳י

₪950

₪850

3 חודשי שימוש

₪285 לחודש

מארז גברא כפול​

₪1700

₪1590

6 חודשי שימוש

₪265 לחודש

מארז גברא אנרג׳י +
און טופ​

₪1050 

₪950

האון טופ הינו מיצוי צמחים להעצמת התשוקה וההנאה. זהו מוצר משלים לגברא אנרג׳י בטווח המיידי בשל ספיגתו המהירה בגוף. האון טופ מזרז ומעצים את השפעת כמוסות הגברא אנרג׳י.

כל בקבוק מכיל 100 מ”ל ומספיק ל- 30 יום.

ללא תופעות לוואי

אין צורך במרשם רופא ואין דיווח על תופעות לוואי

רכיבים טבעיים

גברא אנרג’י מכיל 14 רכיבים טבעיים היוצרים שילוב מנצח

חיי מין משגשגים!

לפורמולה הייחודית של גברא אנרג’י ישנם יתרונות רבים שהופכים אותו למבוקש במיוחד בקרב גברים בעולם המעוניינים לשפר את חיי האהבה שלהם ולהנות מחיי מין משגשגים!

מ.פ
בן 45 מבת ים
קרא עוד
אני רוצה להגיד לכם שאני מרגיש מעולה, פשוט החזיר לי את החיוך לפנים, ההנאה הרבה יותר גדולה באמת אין מילים. תודה!
חיים
בן 51 מפתח תקווה
קרא עוד
אני ואישתי מאוד שמחנו מהשיפור, מה גם שהכימיה בזוגיות השתפרה.
א.כ
בן 38 מחריש
קרא עוד
מוצר פצצה! עזר לי מאוד
ע.י
בן 46 מחיפה
קרא עוד
אחלה מוצר, כמה שבועות מאז שהתחלתי לקחת ומרגיש מעולה!
גיא
בן 42 מגבעתיים
קרא עוד
לפני שהכרתי את גברא אנרג׳י היה לי קשה להגיע לזקפה וגם שהייתי מצליח זה היה לזמן מאוד קצר, אחריי השימוש אני ואישתי מרגישים שיפור משמעותי בסקס ובנוסף בזוגיות שלנו, אין מאושר ממני!
ת.ב
בן 53
קרא עוד
אין לי מילים להסביר כמה זה עזר לי, הייתי במצב שלא היה עובד לי ואני לא מאחל את זה לאף אחד, זה ריסק לי את הביטחון במיטה והייתי מתוסכל עד שגיליתי פתרון מעולה בשם גברא אנרג׳י, מודה לכם מאוד!!
הקודם
הבא

מיוצר בפיקוח משרד הבריאות ועומד בתקני האיכות המחמירים של ה-GMP.

גברא אנרג’י מכיל 14 רכיבים טבעיים היוצרים שילוב מנצח והופכות את התכשיר לויאגרה טבעית מאוזנת וחזקה במיוחד, לפורמולה הייחודית של גברא אנרג’י ישנם יתרונות רבים שהופכים אותו למבוקש במיוחד בקרב גברים בעולם המעוניינים לשפר את חיי האהבה שלהם ולהנות מחיי מין משגשגים מוצלחים ומשופרים יותר באמצעות זקפה מלאה קשה ויציבה, גירוי מיני מוגבר, יחסי מין בתדירות גבוהה יותר, שיפור ברמת הביצועים, הארכת זמן המשגל, העצמת ההנאה והסיפוק מיחסי המין, הרכיבים במוצר גברא אנרג’י פועלים בכמה מישורים (אשר יוצרים פעולה סינרגטית), פעולה משותפת של שני גורמים או יותר הנותנת תוצאה חזקה יותר מאשר הצירוף של פעולות כל הגורמים בנפרד, ולכן יעילותם יחד כתערובת אף גבוהה יותר.

מרכיבי גברא אנרג׳י

מיץ עשב החיטה

יעיל מאוד במצבי אין אוננות ומשפר פוריות

גינסאנג קוריאני

תורם לשיפור האון הגברי ויעיל מאוד בטיפול באין אונות.

ג׳ינקו בילובה

משפר את זרימת הדם והאון הגברי

טריבולוס טרסטריס

הגברת רמות ההורמון המין הגברי – טסטוסטרון. ובנוסף מעלה את החשק המיני.

מאקה​

מחזק מערכות הגוף, סטימולנט-מעורר ומשפר ריכוז וזיכרון, ומשפר תפקוד מיני, פוריות וחשק מיני

קנידיום מוניירי

משפר זרימת דם ומאזן לחץ דם גבוהה

תמצית דקל ננסי

משפר פעילות מערכת הרבייה הגברית ומחזק את מערכת המין

ג'ינג'ר

משפר רמת טוטסטרון ושיפור איכות וכמות הזרע

תמצית אפימדיום

מחזק את זרימת הדם, מעורר יצר מיני ומחזק ומגביר את הזקפה.

ויטניה משכרת

נוגד סטרס ותורם להעלאת מדדי הורמוני המין הזכרי

להלן תמצית המחקרים שנעשו על המרכיבים של גברא אנרג’י

הסוג מונה הרבה מינים, רובם מקורם בסין, הידועים בסגולותיהם האפרודיסיאקיות.(מעוררות את המין והזקפה). ואכן נעשו מחקרים ונמצא כי מיצוי של הצמח מזרז זקפה.( Makarova et el, 2007). מחקר נוסף שבוצע בעכברים הראה כי הזרקה ישירה של מיצוי האפימדיום לאבר המין של עכברי מעבדה העלתה את לחץ הדם מסביב לאבר המין וגרמה לזקפה. ( (Chen et al, 2006. האפימדיום מכיל חמרים רבים שזוהו. העיקרי, הקשור עם הפעילות האפרודיסיאקית הוא הפלבונואיד איקרין.(Icariin).

האיקרין הוכח כמדכא PDE5- זהו האנזים פוספו-די-אסתרז 5. אנזים חשוב זה קשור בהרפיית השרירים המספקים דם למעטפת אבר המין, ההרפיה גורמת לעליה בכמות הדם הזורם בעורקים ולכן לזקפה. ! (Jiang et al, 2006; Ning et al, 2006) חשוב לציין כי הוויאגרה פועלת אף היא לפי עיקרון זה של עיכוב ה PDE5.
האיקרין מזרז גם את יצירת ה NO (Xu et al 2007) ומחקה את פעילות הטסטוסטרון (2006(Zhang, .הוא גם נוגד חמצון, ויעיל כנגד דיכאון.

זהו צמח אנדמי של האנדים הגדל בפרו ובוליביה. החלק הפעיל שבו הוא השורש המעובה המשמש רבות ברפואה עממית. נחשב לאדפטוגן, מחזק מערכות הגוף, סטימולנט-מעורר ומשפר ריכוז וזיכרון, ומשפר תפקוד מיני, פוריות וחשק מיני.
קיימים ממצאים מדעיים וניסויים קליניים התומכים בפרסום של צמח זה בקשר לתפקוד המיני-אם כי מספרם קטן והקף הנבדקים אינו גדול:
נעשה ניסוי כפול סמיות אצל 50 גברים בעלי תפקוד מיני לקוי.נצפה שיפור קטן, אבל משמעותי ((Zenico et al, 2009. בניסוי שנערך על שוורים נמצא כי בתגובה על מיצוי מאקה כתוסף מזון נצפה שיפור בכמות הזרע ובאיכותו. ב 2010 נערכה סקירה ספרותית של כל המחקרים המיוחסים לפעילות המינית של מיצוי שורש המאקה . נמצאו 4 מחקרים ראויים מבחינה מדעית. ב 2 מהם –בנשים בגיל הבלות ובגברים מבוגרים בריאים היה שיפור בחשק המיני. ( Shin et al, 2010). בניסוי קליני אחר הראו, כי אחרי 14 ימים של לקיחת מיצוי מאקה, על ידי ספורטאים, היה שיפור ביכולת הפיזית והחשק המיני שלהם. (Stone et al 2009). בניסויים קלינים קטנים נוספים, שנעשו בגברים, דווח כי מיצוי המאקה גרם גם לעליה בכמות הזרע ובאיכותו.( (Gonzales et al 2009.

אחד מצמחי המרפא המפורסמים ביותר בעולם, ואף אחד הנחקרים ביותר. מיוחסות לו מגוון עצום של פעילויות רפואיות המגובות במספר רב מאד של מחקרים, קטנים וגדולים כאחד, המתייחסים לסגולותיו השונות. פעולתו העיקרית היא כאדפטוגן, מחזק מערכת החיסון ומערכת העצבים,ומעורר.

בקשר לתפקוד המיני ניתן לצטט מחקר בו טופלו כ 60 גברים שסבלו מאין-אונות, בעזרת גינסנג קוריאני.
המחקר היה כפול סמיות והנחקרים קבלו כ 1000מג' של ג'ינסנג, 3 פעמים ביום כנגד פלסבו. השיפור היה מובהק והחוקרים הסיקו כי ניתן לשקול טיפול זה כהמלצה לסובלים מאין-אונות. (Andrade et al, (2006
ניסוי כפול סמיות נוסף נערך בקוריאה, על 143 מטופלים שסבלו מאין-אונות. הניסוי נמשך 8 שבועות בהם קבלו המטופלים אותה כמות (1000מג) תמצית גינסנג. היה שיפור מובהק בקרב הנחקרים בתפקודם המיני.(Tae-Hwan Kim et al, 2009).
שנה קודם, ב 2008, נערך סקר השוואתי של כל הספרות המדעית עד לתאריך זה החוקרת את השפעת הטיפול בגינסנג הקוריאני האדום על מצבי אינ-אונות. נמצאו 7 מחקרים כפולי-סמיות העונים על כל הדרישות. אנליזת "מטה", כלומר סכום ההשפעה הכוללת מצביע על פעילות חיובית של הגינסנג לטיפול באינ-אונות. מפאת קוטנם של הקף המחקרים מצביעים המחברים על הצורך בעריכת מחקרים רחבי הקף יותר בעתיד. (Young-Cheoul Lee et al, 2008).

זרעי הצמח, ממשפחת הסוככים, ידועים ברפואה הסינית והוייטנאמית כיעילים לטיפול בתפקוד מיני לקוי ובהורדת לחץ דם. הקנידיום מכיל קומרין, הנקרא אוסטול, , osthole. נעשו מחקרים רבים על יכולתו של חומר זה כמוריד לחץ-דם, כנוגד חמצון וכמשפר זרימת דם, אך לא נעשו מחקרים מודרניים על פעילותו לשיפור התפקוד המיני. פורסם מחקר אחד בשנת 0200 העוסק בארנבות, המראה כי מיצוי החומר גורם להרפיית רקמת השריר של הקורפורה קוורנוזה (השריר של אבר המין). ((Chen et al, 2000.

האבץ הוא מינרל חיוני לגוף ומשפיע על מגוון רב של פעילויות, כולל מערכת החיסון, איזון הסוכר בדם, בריאות העין, בריאות הנפש וגדילה והתפתחות.(Hambridge, (2000
ובאשר לפוריות ולתפקוד גברי:
חוסר באבץ קשור לרמות נמוכות של טסטוסטרון בקרב גברים, והוכח כי השלמת אבץ מעלה רמות אלו. ( Prasad et al, 1996). חוסר באבץ גורם פוגע בחיוניות תאי הזרע וביכולתם לנוע. המחסור מוביל לספירת זרע נמוכה ולמרץ מיני מופחת. (Kumari et al, 2005). במחקר חדש שהתפרסם ב 2011 נמצא יחס ישר בין כמות האבץ בפלסמה של הדם ובין חוסר פוריות אצל גברים ניגרים. כלומר אבחון של רמות אבץ נמוכות יכול לשמש אינדיקציה לחוסר פוריות. (Akinloye et al, 2011).
מאמר נוסף מהשנה האחרונה שמסכם מחקר שנערך ברוסיה, הראה כי טיפול של חודש ימים בתוסף מזון המכיל אבץ וסלניום, שיפר תפקוד מיני וחוסר פוריות אצל מטופלים רוסים. (Sivkov et al, 2011). מחקר מבוקר על השפעת תוספת של אבץ על התפקוד המיני של עכברים זכרים העלה כי תוספת של 5 מג' ליום למשך שבועיים שיפרה באפן סטטיסטי את התפקוד המיני ( (ejaculation, והעלתה את רמת הטסטוסטרון שלהם. (Dissanayake et al, 2009).
מחקר שהתפרסם השנה בדק את השפעת תוספת אבץ על עכברים זכרים שנחשפו לעישון סיגריות. הניסוי המבוקר נמשך 9 שבועות,. התוצאות הראו שתוספת האבץ מנעה את נזקי העישון, שהתבטאו בירידה בטסטוסטרון, ובירידה בחיוניות של תאי הזרע. ( Garcia et al, 2012).

זוהי חומצה אמינית חיונית והכרחית ויש לספקה בתנאי מחסור. היא משפרת את זרימת הדם ויש לה תפקיד מרכזי בויסות לחץ הדם, הודות לייצור המולקולה NO – שהיא החומר הפעיל שבארגינין. תחמוצת החנקן (NO), חשובה להיווצרות תאי זרע, לתנועתיות ולספירה. חוסר במולקולה זו פוגע בפעילות האנדותליאלית- ואז יכולה להיפגע הפעילות המינית של הגבר, ונפגעת הזקפה. ( Mathers et al, 2009).
במחקר כפול סמיות שנערך על 50 גברים הסובלים מאין-אונות מוכחת, קבלו הנבדקים ארגינין במשך 6 שבועות-כנגד קבוצת ביקורת. הנבדקים הראו שיפור מובהק באין אונות-אבל רק אצל אותם הנבדקים שסבלו מירידה ביצור ה NO האנדוגני שלהם.(Chen et al, 1999).

חומצה אמינית המשמשת כחומר מוצא לייצור מתווכים עצביים במוח. משמשת לטיפול בחרדות, דיכאון, כאבי ראש ואלרגיה. להעלאת מצב הרוח. מפחיתה תיאבון. מפחיתה מאגרי השומן בגוף.ישנן עדויות כי הטירוזין, כנוגד דיכאון, תורם גם לתפקוד המיני. לא נמצאו מחקרים לציטוט.

שורש הג’ינג’ר משמש מאז ימי קדם, (קודם בסין ובהודו ומשם הגיע לעולם המערבי) כתבלין חריף ומרענן וכצמח מרפא עתיר סגולות. פעילותו הרפואית כוללת מניעת בחילות והקאות, מניעת וריפוי דלקות, מניעת וריפוי סרטן ופעילות אנטיספטית ונוגדת חמצון חזקה. השפעתו החיובית על איכות הזרע וחיוניותו נתמכת במחקרים. ב2009 נערך ניסוי על עכברי מעבדה שקבלו מנה של 100 מ’ג מיצוי ג’ינג’ר ליום במשך 20 יום. התוצאות הראו שבקבוצת הניסוי הייתה עליה משמעותית ברמת הטסטוסטרון בפלסמה, וכן עליה באיכות ובתנועתיות הזרע. (Khaki et al, 2009).

ויטמין B5 (חומצה פנטותנית), המכונה גם ויטמין המורל, מסייע בהפיכת פחמימות לאנרגיה, בפירוק שומנים ובייצור תקין של הורמונים, מתווכים עצביים ותאי-דם אדומים.
הוא תומך במערכת העצבים וחיוני לתפקודה התקין ומסייע במצבים של עייפות וחולשה.

פועלת לשיפור זרימת הדם במוח ולקליטת חמצן וגלוקוז; היא משפרת העברת איתותים עצביים, ומעלה בכך את רמת הריכוז והערנות של האדם. ידוע כי צמח מרפא זה משפר את זרימת הדם בכלי הדם ההיקפיים ולכן מסייע לגברים בטיפול בבעיות זקפה ובאין-אונות.
שיפור הסימפטומים הנלווים להגדלת בלוטת הערמונית (פרוסטטה). מחזק מערכת המין והשתן ומפחית ההפרעה לזרימת שתן תקינה. הקלה בזיהומים ודלקות בערמונית ובדרכי השתן. מעכב הגדלת הערמונית והפרעות שהגדלה זו גורמת. משפר פעילות מערכת הרבייה הגברית.
נוגד סטרס, אנטי אוקסידנט, מגביר פעילות של מערכת החיסון. במחקר קליני הכולל גברים בגילאים 50-59 כי הצמח גורם לשיפור בריכוז ההמוגלובין ובירידה ברמת הכולסטרול . 71.4% מהמשתתפים במחקר דיווחו על שיפור בחיי המין.
מחזק ומשפר את המערכת ההורמונלית של יצור הטסטסטרון בגוף האדם. הטריבולוס הוא סוג של צמח מומלץ לכל אחד שרוצה לשפר את רמת הטסטסטרון שלו. הטריבולוס נחשב לצמח היחידי אשר ביכולתו להגביר את רמות ההורמון המין הגברי – טסטוסטרון. כלומר שלצמח פעילות פרו- הורמונאליות טריבולוס טרטסטריס- צמח המשמש לטיפול בבעיות ערמונית, איבר המין ודרכי השתן ברפואה האיורוודית. הצמח מעלה זמנית רמות טסטוסטרון ומחזק ליבידו. יש לקחת את הצמח לסירוגין למטרות סטימולציה מינית. טריבולוס משפר את ייצור הטוסטסטרון. מגביר את רמות הטוסטסטרון בצורה שונה מ-DHEA ו- androstenedione. במקום להיות הורמון מקדים לטסטוסטרון, הוא מוביל לייצור הורמון LH – luteinizing hormone. כשרמות ה- LH עולות, הייצור הטבעי של הטסטוסטרון גם עולה. LH הוא גם הורמון המשפיע על הדחף המיני. לכן אפשר להבין למה טריבולוס היה בשימוש כבר מאות שנים ע”י תרבויות שונות. מי צריך את הטריבולוס טרסטריס: זהו צמח מצוין לגברים ולנשים כאחד, בכדי להעלות את הדחף המיני. ביל פיליפס – עורך Muscle Media כתב: ” Tribulus terrestris יכול להעלות באופן משמעותי את הביצועיים שלכם בחדר שינה”.