תוסף תזונה להאון הגברי – חיזוק התפקוד המיני באופן טבעי

גברא אנרג׳י

כמוסות טבעיות לגבר לשיפור התפקוד המיני. הפורמולה העוצמתית של הכמוסות מורכבת מ-14 צמחי מרפא וויטמינים הידועים על פי מחקרים של שנים כמשפרים תפקוד מיני של הגבר. 

משלוח חינם עם שליח למזמינים דרך האתר בלבד!

180 כמוסות

3 חודשי שימוש

ללא תופעות לוואי

אין צורך במרשם רופא ואין דיווח על תופעות לוואי

רכיבים טבעיים

גברא אנרג’י מכיל 14 רכיבים טבעיים היוצרים שילוב מנצח

בטוח לשימוש

מיוצר על פי תקני משרד הבריאות והGMP

גברא אנרג’י מכיל 14 רכיבים טבעיים היוצרים שילוב מנצח והופכות את התכשיר לויאגרה טבעית מאוזנת וחזקה במיוחד, לפורמולה הייחודית של גברא אנרג’י ישנם יתרונות רבים שהופכים אותו למבוקש במיוחד בקרב גברים בעולם המעוניינים לשפר את חיי האהבה שלהם ולהנות מחיי מין משגשגים מוצלחים ומשופרים יותר באמצעות זקפה מלאה קשה ויציבה, גירוי מיני מוגבר, יחסי מין בתדירות גבוהה יותר, שיפור ברמת הביצועים, הארכת זמן המשגל, העצמת ההנאה והסיפוק מיחסי המין, הרכיבים במוצר גברא אנרג’י פועלים בכמה מישורים (אשר יוצרים פעולה סינרגטית), פעולה משותפת של שני גורמים או יותר הנותנת תוצאה חזקה יותר מאשר הצירוף של פעולות כל הגורמים בנפרד, ולכן יעילותם יחד כתערובת אף גבוהה יותר.

ישנם מספר סיבות שיכולות להוביל לירידה באון הגברי, ורוב הגברים יפגשו את הבעיה מתישהו בחייהם. העיניין יכול להשפיע על מצב הרוח הכללי הזוגיות וכו׳ אך הבשורה הטובה היא שיש פתרון טבעי לחיזוק האון הגברי מבלי תופעות לוואי.

תוספי תזונה להאון הגברי – גברא אנרג׳י הוא הפתרון הטבעי לבעיית הזקפה והתפקוד המיני של הגבר. הוא מורכב מ-14 צמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים היוצרים פורמולה חזקה המעלה את החשק המיני, משפרת זרימת דם לאיבר המין ומחזקת את הזקפה תוך עיכוב שיפכה מוקדמת.

כמו כן הפורמולה מתאימה גם לגברים הסובלים מסוכרת או מ-לחץ דם ואף עוזרת לשפר את זרימת הדם בגוף מלבד השיפור הנהדר בתפקוד המיני.

 

צמחים לחיזוק האון הגברי

בשל היות הפורמולה טבעית והשימוש היומיומי בה, הצמחים המינרלים והויטמינים נצברים בגוף ומאפשרים קיום יחסי מין בספונטיניות מלאה כך שאפשר להנות מבלי ״לתכנן״ את יחסי המין.
ויטמינים כגון ויטמין B ואבץ, וצמחים טבעיים כמו L-ארגינין, אמפידיום, מאקה וגינסאנג קוריאני יכולים לתרום רבות לתפקוד המיני.

 

סיבות לירידה באון הגברי

 • בעיות זרימת דם – מחלות לב וכלי דם, יתר לחץ דם, טרשת עורקים וסוכרת יכולים לפגוע ביכולת של כלי הדם להזרים מספיק דם לאיבר המין.
 • חוסר איזון הורמונלי – ירידה ברמות הטסטוסטרון, שינויים ברמות הורמוני מין אחרים, ושינויים הורמונליים הקשורים לגיל.
 • מחלות נוירולוגיות – פגיעה בעצבוב של איבר המין עקב סוכרת, טרשת נפוצה, פרקינסון, ועוד.
 • תופעות לוואי של תרופות – תרופות שונות, כולל נוגדי דיכאון, יכולות לגרום במקרים מסוימים לקשיי זקפה.
 • גורמים נפשיים ורגשיים – דיכאון, חרדה, סטרס ובעיות נפשיות אחרות יכולים להשפיע על תפקוד מיני.
 • אורח חיים לא בריא – עישון, שתייה מופרזת, השמנת יתר, חוסר פעילות גופנית.
 • פגיעה באזור האגן – ניתוחים ,טראומה או קרינה באזור האגן יכולים במקרים מסוימים לפגוע ביכולת הזקפה.
 • בעיות בזוגיות – בעיות תקשורות או ריבים בזוגיות יכולים גם כן להשפיע על ההיווצרות של הזקפה של הגבר.
 • צפייה בפורנו – צפייה שוטפת בפורנו יכולה להיות הסיבה העיקרית לבעיה ולחוסר תפקוד של הגבר.

 

טיפים לחיזוק הזקפה באופן טבעי :

 • אורח חיים בריא – תזונה נכונה, פעילות גופנית סדירה, שינה מספקת והימנעות מעישון ושתייה מופרזת של אלכוהול יכולים לשפר את זרימת הדם ואת תפקוד מערכת העצבים.
 • ניהול לחצים ומתחים – לחץ נפשי יכול להשפיע לרעה על התפקוד המיני. טכניקות הרגעה כמו מדיטציה, יוגה ואימון גופני יכולות לעזור.
 • בריאות כללית טובה – מחלות כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, אלצהיימר ומחלות לב יכולות לפגוע בתפקוד המיני. טיפול רפואי במחלות אלה חשוב לשיפור כוח הגברא.
 • מצב נפשי חיובי – דימוי עצמי חיובי, ביטחון עצמי ומצב רוח טוב יכולים לתרום רבות לתפקוד מיני תקין ולכוח גברא.
 • תקשורת טובה עם הפרטנר/ית – דיבור פתוח וכנה על צרכים ורצונות הדדיים יכול לשפר את איכות היחסים והחיים האינטימיים.
 • גברא אנרג׳י – תוסף תזונה טבעי לשיפור הביצועים של הגבר.

 

הפורמולה של גברא אנרג׳י נותנת פתרון מקיף וארוך טווח לכל המישורים של התפקוד המיני של הגבר, אל תוותרו על חיי מין משגשגים ומהנים – שפרו את הביצועים עם גברא אנרג׳י.

שירות דיסקרטי לחלוטין – משלוח חינם למזמינים באתר.