שפיכה מוקדמת

 שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת היא אחת ההפרעות השכיחות ביותר מבין ההפרעות בתפקוד המיני. הפרעה זו לא זכתה להתייחסות מתאימה בעולם הרפואי במשך שנים רבות ורק בשנים האחרונות הוגדרה כמחלה. קראו המאמר זה על הגורמים לשפיכה מוקדמת ודרכי הטיפול השונות.

שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת היא אחת ההפרעות השכיחות ביותר מבין ההפרעות בתפקוד המיני

הפרעה זו לא זכתה להתייחסות מתאימה בעולם הרפואי במשך שנים רבות.

 שפיכה מוקדמת הוא מצב בו הגבר מגיע באופן קבוע לשפיכה עם גירוי מינורי לפני החדירה, בזמן או מיד לאחר החדירה. מעריכים כי כ-30% מהגברים סובלים מבעיה זו והיא גורמת לתסכול אישי ופגיעה ביחסים עם בני זוג.

 הגורמים לשפיכה מוקדמת ודרכי הטיפול:

 שפיכה מוקדמת עלולה להיגרם כתוצאה ממחלות כמו סוכרת, פגיעה בחוט השדרה, טיפולים כימותרפיים או ממצבי פגיעה ברגישות הפין או במרכז השפיכה שממוקם במוח.

הטיפול הרפואי  בשפיכה מוקדמת הוא מורכב ומקיף כמה תחומים:
[list style=”style1″]

  • טיפול פסיכולוגי – סקסולוגי המתבסס על טכניקות להקניית שליטה במנגנוני השפיכה
  • טיפול מקומי-חיצוני המתבסס על משחות וחומרי התזה
  • טיפול תרופתי

[/list]

הבנת מנגנוני השפיכה

לאחרונה נכנסו לשימוש תרופות אנטי דיכאוניות המעכבות את ספיגת הסרוטונין במוח. ממחקרים רבים שבוצעו בשנים האחרונות להבנת מנגנוני השפיכה עולה, כי 70% מהחולים שטופלו בתרופות מקבוצה זו דיווחו על שיפור משמעותי והאטה בשפיכה.

הבעיה בשימוש בתרופות אלו היא, שהן מיועדות לטפל בבעיות פסיכיאטריות וכרוכות בתופעות לוואי משמעותיות שמרתיעות ואף אינן מקובלות על החולים ושותפיהם. בעשור האחרון התגלה כי הוויאגרה ותרופות דומות לה, הביאו לשיפור מסוים בהארכת הזמן עד לשפיכה. יחד עם זאת, תרופות אלה (תרופות מרשם) לא מתאימות לחלק גדול מהגברים הסובלים משפיכה מוקדמת וזאת בשל מחלות נוספות כמו  סוכרת, לחץ דם ובעיות לב .

[button title=”להזמנת כמוסות גברא MAX בצורה דיסקרטית וישירה הביתה לחץ על הקישור הזה >” link=”#” description=”” width=”240px” bgcolor=”#08754e” color=”#ffffff” picture=”” height=”” version=”light” position=”right”]

התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
טיפול טבעי בבעיות זקפה

טיפול טבעי בבעיות זקפה

אם גם אתה סובל מבעיות זקפה אולי תתנחם לפחות בעובדה שאתה לא לבד. מדובר בבעיה המציקה לגברים רבים מכל הגילאים, מכל המגזרים ומכל המדינות בעולם.

קרא עוד »
שפיכה מהירה

מה הפתרון לשפיכה מהירה

שפיכה מהירה היא מאותן תופעות שנמצאות מאחורי מסך ערפל בדיון הציבורי, ורק מעטים משתפים בה את חבריהם ובני משפחתם – אם בכלל. ואולם, מדובר בתופעה

קרא עוד »
זיקפה חלשה

חדש! ניתן לרכוש ישירות באתר ללא המתנה לנציג טלפוני!

דילוג לתוכן