‪Google+‬‏

10 עובדות על איבר המין הגברי

אין ספק כי לפין ישנה חשיבות גדולה בחייהם של גברים. ולא רק מבחינה פיסית.

גם הפן הרגשי, משחק כאן תפקיד חשוב. האיבר הגברי הוא סמל לגבריות. יש לו תפקיד בהפריה ורבייה וחלק גדול במשחק המיני. עם זאת, לא מדובר בעוד איבר בגוף. התפקוד שלו עשוי להוות סמן מקדים למצב הבריאות והוא עלול לסבול ממגוון רחב של תקלות והפרעות שיגרמו לפגיעה משמעותית באיכות החיים . כל העובדות על איבר המין הגברי:

1. האם הגודל קובע?

רוב הנשים מגיעות לאורגזמה בזמן המשחק המקדים שבו אין כל חשיבות לגודל איבר המין. אישה תגיע לאורגזמה בעזרת מאהב קשוב, חושני, רגיש ושאיבר המין הגדול שלו הוא הראש..

2. איך מודדים?

מטים אותו מעט מטה, כך שיהיה מקביל לרצפה. כעת מצמידים את הסרגל החל משיער הערווה ועד לגודל מקסימלי בגיל ההתבגרות, ומכאן ואילך נותר הפין בגודל קבוע.

3. האם האורך ברפיון מעיד על האורך בזקפה?

מחקרים הראו כי אין קשר בין גודל הפין בזקפה לגודלו כאשר הוא רפוי. היחסים בין הגדלים עשויים להיות הפוכים או דומים. כך, פין שנראה קטן מאד ברפיון, יצוץ החוצה מיד עם הגירוי המיני ויזדקף בגאווה.

4. מהי זקפת בוקר?

זקפה מתרחשת בבוקר, כאשר שלפוחית השתן מלאה ולוחצת על בלוטת הערמונית. אחת ההשערות היא שאותה זקפה נועדה למנוע הרטבת לילה. השלפוחית מתמלאת ולוחצת על בלוטת הערמונית, שגורמת כאמור לזקפה.

5. נשבר הזין

אמנם בפין אין עצם אך הפין הוא גליל שבנוי משלושה גופים סחוסיים, שמורכבים מרקמה ספוגית שמתמלאת דם ומתקשה בעת הזקפה. שלושת הגופים החלולים עטופים במעטפת פברואלסטית, ששומרת את הלחץ בגופים המחילתיים ומאפשרת זקפה חזקה. השבר מתרחש בחיבור בין המפרקים.

7. לא ישר

אצל רוב הגברים הפין אינו ישר והוא מתעקם מעט לימין או שמאל, כאשר הוא נמצא בזקפה. למרות שזה מדאיג גברים רבים, זהו מצב טבעי ושכיח. אך אם הפין עקום ביותר מ-15 מעלות מעל קו האמצע כדאי להיוועץ עם רופא ולטפל בכך.

8. האיזור הרגיש בפין

ראשית, רגישות האיבר היא עניין אישי לחלוטין, מומלץ לכל אישה לברר עם בן הזוג שלה מה האזור המועדף עליו ובכל זאת האזור הידוע כרגיש ביותר למגע באיבר המין הגברי הוא הפרינולום, הוא נמצא כיפת הפין לגזע, משולש עור קטן שנמצא בצד הקדמי של הפין.

9. האם מין אוראלי מזיק ?

מין אוראלי הוא אחד הגורמים לפציעות פין. לא רק שמציצה בשיניים פוצעת את הפין
היא עלולה להחדיר לתוכו את חיידקים אלימים, שמיליונים מהם משתוללים בחלל הפה. כך עשוי להתפתח זיהום בפין.

10. זקפת לילה

לגבר בריא יש בממוצע 3-5 אירועי זקפה במהלך שנת לילה מלאה, כשכול אירוע כזה אורך 25-30 דקות.
הזקפה במהלך השינה מופיעה בשלב החלומות שבו מתרחשות גם תנועות עיניים מהירות. זקפת לילה מעידה על תפקוד תקין של הפין.

עכשיו נהנים יותר מחיי מין מענגים:

גברא אקסטרא, כמוסות טבעיות המכילות פורמולה ייחודית הפועלת בכמה מישורים: שיפור את חיי האהבה הנאה מחיי מין משגשגים מוצלחים ומשופרים יותר באמצעות זקפה מלאה קשה ויציבה, גירוי מיני מוגבר, יחסי מין בתדירות גבוהה יותר, שיפור ברמת הביצועים, הארכת זמן המשגל, העצמת ההנאה והסיפוק מיחסי המין,

10 עובדות על איבר המין הגברי 5.00/5 (100.00%) 1 vote