איך לחזק זיקפה

זקפה חזקה ומלאה היא יסוד חשוב לחיי מין טובים, מהנים ומספקים – זאת יודעים כל גבר ואישה. ואולם, גברים רבים מגלים באחד הימים, לרוב באופן הדרגתי, כי הזקפה שלהם כבר אינה חזקה כמו פעם. אמנם תופעה נפוצה זו רווחת יותר בגילאים מבוגרים, אך הנתונים מראים שגם גברים צעירים בשנות ה- 20 וה- 30 לחייהם יכולים לסבול ממנה, וכמובן גם בעשור הרביעי והחמישי לחיים וכן הלאה. הבשורות הטובות הן שישנן דרכים לחיזוק הזקפה, שאת חלקן נמנה במאמר זה.

אבל תחילה, חשוב להבין שמאחורי זקפה חלשה יכולים להסתתר גורמים רבים, לא רק אחד. למשל, בזקפה מעורבים מספר מנגנונים פיזיולוגיים כגון מערכת העצבים, כלי הדם והלב, וכמו כן מעורבים בה היבטים נפשיים כמו ביטחון ורגיעה, סטרס וחרדה. לכן, ככל שהדבר אפשרי כדאי לשים לב לכל ההמלצות הכתובת בשורות הבאות וליישם את מה שניתן.

נתחיל בתזונה

לפני שאתם נכנסים למיטה עם בת הזוג, הקפידו שלא לאכול ארוחה כבדה במיוחד, כי אם תעשו זאת הגוף יזרים את הדם אל הבטן במקום להיכן שאתם באמת צריכים אותו. מעבר לכך, כדאי באופן כללי להפחית בתזונה רוויה בשומנים וכולסטרול, כי אחת הבעיות מאחורי זקפה חלשה היא שכלי הדם נסתמים. אז להיפך: הרבו בצריכת מזונות שתורמים לניקוי כלי הדם, למשל דגים ודגנים, ירקות ופירות. כמו כן ישנם מאכלים התורמים לתחושת רגיעה, לתשוקה המינית ולמערכת העצבים, ביניהם אוכמניות, דגני בוקר, אגוזי ברזיל וסלרי.

נמשיך במרכיבים טבעיים

לא כולנו יכולים לצרוך את כלל המרכיבים הטבעיים מהמזון, בגלל שאין לנו זמן או בגלל שאיננו מכירים את המרכיבים הטובים והאפקטיביים ביותר. לכן, כמו בתחומים נוספים של תזונה ניתן להסתמך על תוספים טבעיים כדוגמת המוצרים של גברא. מדובר במוצרים הנמכרים בהצלחה רבה כבר יותר משני עשורים, אשר מכילים 14 רכיבים טבעיים שכל אחד מהם תורם את תרומתו לזקפה, לתשוקה המינית, לרמת האנרגיה, לביצועים ולהנאה. כך למשל, על הרכיבים הקיימים במוצרינו נמנים ג'ינקו בילובה, תמצית דקל ננסי, מאקה, ג'ינסנג קוריאני, אבץ, טירוזין, ויטמין B5, גאורנה, ג'ינג'ר ועוד. תוכלו לקרוא באתר שלנו על תרומתו של כל אחד מהמרכיבים הללו, שיוצרים ביחד שילוב מנצח המוביל לזקפה יותר יציבה, קשה ומלאה, לגירוי מיני מוגבר, להארכת זמן המשגל ולהגדלת התדירות של קיום יחסי המין.

שיפור זרימת הדם

אמנם בזקפה מעורבים גם היבטים של מערכת העצבים, עניינים רגשיים ומה שבינו לבינה, אולם מבחינה פיזיולוגית הדגש הוא על זרימת הדם אל הפין. לכן, המטרה היא להגדיל את הזרימה וניתן לעשות זאת  באמצעים שונים. למשל, במקום לקיים יחסים בשכיבה אפשר לקיים אותם בעמידה, מה שגורם לדם לזרום יותר במורד הגוף אל האזור הרצוי. כמו כן, מי שמבצע פעילות גופנית סדירה יודע עד כמה הדבר תורם לתחושה טובה, רגועה ובטוחה, והיא גם משפרת את תפקוד כלי הדם והלב – מה שמשפיע על הזקפה ועל שחרור של טסטוסטרון – ההורמון הגברי הקשור גם בזקפה. מעבר לכך, כמו עם המאכלים המעובדים והרוויים בשומן שכדאי להימנע מהם, כך למען כלי הדם והזקפה שלכם כדאי לוותר או להפחית ככל הניתן בעישון ובצריכה מוגזמת של אלכוהול.

ונסיים במה שמדליק אתכם

לעיתים זקפה חלשה היא גם פועל יוצא של היחסים בחדר המיטות. לכן, שווה לבדוק באופן פתוח וגלוי עם בת הזוג האם ניתן להכניס התלהבות וריגוש חדשים אל יחסי המין. למשל, באמצעות תכשירי מריחה שונים, אביזרי מין שניתן להזמין און ליין בדיסקרטיות, דרך משחקי תפקידים, ועוד.

דרגו אותנו
התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
זיקפה חלשה

חדש! משלוח חינם מהיר תוך 3 ימי עסקים למזמינים באתר!

דילוג לתוכן