אין אונות בגיל צעיר – איך מתמודדים?

בניגוד לנהוג לחשוב, אין אונות המכונה גם אימפוטנציה אינה נחלתם של גברים מבוגרים או קשישים בלבד. למעשה, אחד או שניים מכל עשרה גברים צעירים מתחת לגיל ארבעים סובלים מבעיה של אין אונות, כלומר מקושי להגיע לזקפה או לשמור על זקפה באופן מספיק לקיום יחסי מין. לבעיה זו ישנה השפעה על מגוון מישורי החיים של הגבר, הרבה מעבר למיטה עצמה, אך הבשורות הטובות הן שישנם פתרונות רפואיים וטבעיים שבהחלט יכולים לעזור.

למה זה קורה לי?

לא קיימת סיבה אחת ויחידה עבור אין אונות בגיל צעיר. למעשה, השגת הזקפה ושמירה עליה מערבת שורה ארוכה של מנגנונים גופניים ונפשיים, ובכל אחד מהם יכול להתגלות קושי המפריע לאונות הגברית. כך לדוגמא, אימפוטנציה נפוצה יחסית אצל אנשים הסובלים מבעיות רפואיות ומחלות רקע שונות, כגון סוכרת הפוגעת בזרימת הדם המגיעה אל הפין. כמו כן, ישנן מחלות כרוניות הפוגעות בלב, בריאות, בכליות ובכבד אשר לאורך הזמן משפיעות על האונות הגברית, ואליהן מצטרפות מחלות ממאירות. בנוסף, אחת הסיבות המרכזיות לאימפוטנציה היא ירידה בכמות הטסטוסטרון, אולם בדרך כלל היא מופיעה בגילאים יותר מבוגרים.

גם נטילה של תרופות מסוימות יכולה לפגום בזקפה, ביניהן תרופות ותוספים הניטלים לדיאטה חזקה, תרופות נוגדות חרדה ודיכאון, לבעיות בלב ובלחץ הדם ועוד. כיום ידוע שגם צריכה מוגזמת של אלכוהול, עישון, תזונה לקויה ומיעוט בפעילות גופנית – כל אלו משפיעים על תפקוד כלי הדם ועל המרכיבים השונים בדם, המשחקים תפקיד בהשגת זקפה ושמירה עליה.

מעבר לכך, כפי שאמרנו ישנן גם סיבות נפשיות לבעיית אין אונות בגיל צעיר. כך למשל, בגילאים צעירים אנשים נוטים לפתח יותר חרדה לגבי ביצועיהם המיניים עקב השפעות תרבותיות וחברתיות, ובשל היעדר ידע הולם. חרדת הביצוע מפריעה לתהליך השגת הזקפה. כמו כן, בעיות נפשיות כמו מצב רוח ירוד באופן זמני ואף מתמשך (דיכאון) בהחלט יכולות להשפיע, ולמרבה הצער גם נוצר מעגל שלילי. כלומר, בעיית האין אונות משפיעה על הדימוי והביטחון העצמי של הגבר הצעיר, דבר המגביר את הדיכאון וחרדת הביצוע, מחליש את הביצועים המיניים, וחוזר חלילה.

אכן, יש השפעות בלתי מבוטלות של אין אונות בגיל צעיר. ההשפעה מתחילה בפן האישי והקרוב ביותר של האדם מול עצמו, ומתרחבת אל הפן שבין הגבר לזוגתו הקבועה (אם יש). היא ממשיכה אל מעגלים יותר נרחבים כגון ביטחון ביצירת קשרים רומנטיים עם בנות המין היפה, הביטחון החברתי בכלל ואף התפקוד במישורי החיים השונים כמו עבודה, לימודים וכדומה.

מה עושים עם אין אונות בגיל צעיר?

כפי שצוין בתחילת המאמר, הבשורות הטובות הן שיש מה לעשות עם אין אונות בגיל צעיר – הן ברמת אורח החיים האישי, הן ברמת ההתערבות הקונבנציונאלית, והן ברמת התכשירים הטבעיים. מבחינת אורח החיים האישי, חשוב מאוד לעבור להרגלים יותר בריאים כגון הגברת הפעילות הגופנית הכללית, הפסקת/המעטת עישון וצריכת אלכוהול, והקפדה על תזונה מלאה ומאוזנת. מבחינת ההתערבויות הקונבנציונאליות, אם ידועה מחלת רקע, בעיה רפואית או תרופה שנוטלים בקביעות – יש להיוועץ עם הרופא ולבצע בדיקות/שינויים רלוונטיים. כמו כן, הרופא יוכל לייעץ לגבי התערבויות שונות המתחילות בתרופות כגון ויאגרה וסילנדאפיל, ממשיכות למריחת טסטוסטרון, ומגיעות עד לטבעות חוסמות, הזרקות לפין ואף ניתוחים.

ובאשר לתכשירים הטבעיים, אנו ממליצים כמובן על גברא אקסטרא, מוצר המבוסס על מרכיבים טבעיים בלבד העומד בתקנים אמריקאיים ואירופאים. גברא פרו מסייע לגברים רבים ברחבי תבל, כולל בגילאים צעירים, להשיב את האון המיני, ליהנות משיפור בביצועים, להגביר את ההנאה מיחסי המין. ומכאן משתפרים גם הביטחון העצמי, הזוגיות ויצירת קשרים רומנטיים עם נשים, וההרגשה בכלל.

דרגו אותנו
התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
זיקפה חלשה

חדש! משלוח חינם מהיר תוך 3 ימי עסקים למזמינים באתר!

דילוג לתוכן