אין אונות טיפול טבעי בעזרת תזונה

אם אתם מחפשים עבור אין אונות טיפול טבעי, כלומר כזה שאינו מבוסס על תרופות וכימיקלים עם תופעות לוואי, או התערבויות רפואיות כמו הזרקות טסטוסטרון, חשוב שתדעו שיש פתרונות טבעיים. למעשה אימפוטנציה מושפעת מהיבטים רבים, חלקם פיזיולוגיים וחלקם נפשיים, וחלקם קשורים רבות לאורחות החיים שלכם. אחד הגורמים החשובים ביותר בהקשר זה הוא התזונה, ובה נעסוק במאמר הבא.

מה הקשר בין תזונה לאין אונות

על מנת להגיע לזקפה חזקה וכדי שהיא תישאר לפרק זמן מספק, צריך להגיע מספיק דם אל הפין. יחד עם זאת, עקב מצבים פיזיולוגיים שונים ישנה הפחתה בזרימת הדם אל הפין, בעיקר כי כלי הדם מאבדים מיכולת ההולכה שלהם. לפיכך, הנקודה המרכזית היא לדאוג לבריאות הלב וכלי הדם, בין אם באמצעות הקפדה על פעילות גופנית, הימנעות לעישון וכדומה, וגם שמירה על תזונה נכונה. חשוב לדעת שבמזונות שאתם צורכים ובתוספים למיניהם ישנם מרכיבים מועילים למטרה זו, ביניהם ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון ועוד. לעומת זאת, במזונות אחרים ישנם מרכיבים המשפיעים לרעה על הלב וכלי הדם, בדגש על שומנים ההולכים ומצטברים על דפנות כלי הדם וסותמים אותם. מכאן גם נגזרים העקרונות וההמלצות למי שמחפש עבור אין אונות טיפול טבעי.

מזונות שיכולים להועיל לאין אונות

הבשורות הטובות הן שלא קשה במיוחד לאתר מזונות בעלי השפעה טובה וגם לא כל כך קשה להימנע ממזונות שמזיקים. ממש קרוב אליכם יש ירקות ופירות עם כמויות גבוהות של נוגדי חמצון, זרעים ואגוזים המכילים שומנים בריאים, וכן פיסטוקים, שוקולד, זיתים ועוד מאכלים שיכולים להועיל לבריאות כלי הדם והגוף בכלל. לעומת זאת, מה שכדאי להפחית בצריכתו הוא מאכלים עם הרבה מלח, או ליתר דיוק – נתרן. בזכות הרפורמה בשוק המזון תוכלו לראות על כל מוצר מזון רלוונטי אזהרה לגבי רמות נתרן רמות שומן גבוהות, ואלו בדיוק המרכיבים שעדיף להפחית בהם. כך למשל, כדאי להימנע ככל הניתן מבשר אדום, רוטב סויה, גבינות שמנות, מזונות חמוצים, חטיפים ומאכלים מעובדים למיניהם, ובמקום זאת לצרוך דגים, טונה, עוף, סלק, ירקות ירוקים, תפוחים, חמוציות, בצל וכדומה.

כאמור, בכל אחד מהמאכלים האלה יש מרכיבים טובים למען המטרה שלכם. לדוגמא, בירקות ירוקים ובסלק יש כמות עשירה של חנקה המשפרת את זרימת הדם, בפיסטוקים יש את חלבון הארגנין שגם הוא משפר את מחזור הדם, ואילו בשוקולד, באשכולית אדומה ובעגבניות יש נוגדי חמצון השומרים על כלי הדם והתאים מפני רדיקלים חופשיים ותורמים לשיפור לחץ הדם.

תוספים ומזונות מיוחדים

במוצרים של חברתנו קיים שילוב אופטימאלי של חומרי תזונה טבעיים, הידועים לאורך הדורות וגם נמצאו במחקרים מודרניים כיעילים לאין אונות. לדוגמא, שורש הג'ינג'ר שמכיל נוגדי חמצון חזקים יכול להעלות רמות טסטוסטרון ואת איכות הזרע, ויש לו עוד הרבה סגולות בריאותיות שעשויות להתקשר בעקיפין או ישירות לאין אונות. דוגמא נוספת היא ויטמין B5 העוזר בהפיכת פחמימות לאנרגיה, בייצור הורמונאלי תקין, בפירוק שומנים ולתפקוד תקין של מערכת העצבים. גם לצמח המאקה יש מוניטין מצוין בתחום האין אונות, שכן הצמח הגדל בדרום אמריקה ידוע כמשפר את התפקוד המיני, החשק והפוריות – עובדות שנמצאו במחקרים.

מלבד האמור לעיל המוצרים של חברתנו משלבים עוד מרכיבים רבים המעניקים יחדיו מענה תזונתי שלם ויעיל במיוחד. בין היתר המרכיבים כוללים brevicornum Epimedium, ג'ינסנג קוריאני, אבץ, ל-ארגינין, טירוזין, תמצית דקל ננסי, ג'ינקו בילובה, ויטניה משכרת, תמצית עשב חיטה, ועוד.

דרגו אותנו
התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
זיקפה חלשה

חדש! משלוח חינם מהיר תוך 3 ימי עסקים למזמינים באתר!

דילוג לתוכן