2 שיטות נפוצות לעיבוי והגדלת הפין

גברים רבים ברחבי הארץ והעולם מעידים כי הם אינם מרוצים מגודל ועובי הפין ולכן הם מחפשים אלטרנטיבות שיאפשרו להם לחוש שבעי רצון ומלאי בטחון בנושא. ישנן מספר שיטות שיכולות לסייע בנושא זה ולפניכם 2 שיטות עיקריות ואף מומלצות כאשר אחת מהן מצריכה התערבות כירורגית והשנייה לא.

שיטה מס' 1 : ניתוח הגדלת פין

ניתוח להגדלת האיבר הגברי נעשה בהרדמה מקומית אצל רופא פלסטיקאי מוסמך אשר ייבצע חיתוך של רצועה התומכת בבסיס הפין (באיזור שבין שיער הערווה לבין הפין). החתך הינו זעיר ומינימלי אך הוא מאפשר להאריך את הפין ב-2 ס"מ.

לאחר מכן, העור נתפר והתפרים ייעלמו מעצמם לאחר כשבועיים. הטיפול אינו כואב אך לאחר מכן ישנו זמן החלמה ויש גם צורך בהכנה לפני הניתוח. ראשית, הפציינט מתבקש להפסיק ליטול תרופות מדללות דם כמו קלסקן ואספירין. בנוסף, יש לגלח את האזור כשלושה ימים לפני ביצוע הניתוח, להתקלח ולהתרחץ כראוי ואף לצום כ-6 שעות לפני הניתוח.

עיבוי פין באמצעות הזרקת שומן עצמוני היא גם כן אופציה ניתוחית שמתבצעת בהרדמה מלאה. תהליך זה מורכב יותר והוא כולל שאיבת שומן מאזורים שונים בגוף כמו המותניים או הבטן התחתונה. השומן שנשאב יעבור סינון ועיבוד ולאחר מכן יוזרק אל איבר המין הגברי דרך חתכים קטנטנים.

שיטה מס' 2 : הזרקת חומצה היאלורונית לפין

זו אפשרות שלא מצריכה חתכים או התערבות כירורגית ולכן יש שיראו בה אפשרות אטרקטיבית יותר. השימוש בחומצה היאלורונית נעשה על ידי מזרק ובו חומר שמוחדר באמצעות הזרקה לתת העור.

הזריקה נעשית גם כן בהרדמה מקומית והיא בטוחה לשימוש. החומר שממנו מיוצרת החומצה קיים בגוף האדם בין כה וכה ולכן אין בכך סיכון כלשהו. ההזרקה תאפשר לעבות את הפין וניתן יהיה לראות את התוצאות תוך זמן קצר מרגע ההזרקה.

כמובן שיכולים להיות סיכונים בתהליך של הזרקת חומצה היאלורונית אך הם נדירים מאוד. סיכונים אפשריים הם זיהום, חוסר סימטריות באיבר, נמק בעור, כאבים ועוד. כל אלו ניתנים לטיפול ובמידה והם מתרחשים, הרופא יידע כיצד לשפר את המצב ולהקל על המטופל.

לאחר ביצוע כל אחת מן השיטות להגדלת ועיבוי הפין יש להקפיד על החלמה מלאה. כשבועיים לאחר ביצוע ההזרקה או הניתוח לא מומלץ לקיים יחסי מין מכיוון שיש סיכוי שיהיו בצקות או כאבים.

לא צריך לחשוש מאימפוטנציה מכיוון שההזרקה של החומצה נעשית בין העור לשבת הפין החיצונית ואין סיכון לפגוע בעצבי הפין אשר נמצאים בשכבה עמוקה יותר. כך לגבי בעיות פוריות, אין קשר בין בעיות אלו לבין ההזרקה או הניתוח וניתן להיות רגועים מבחינה זו.

מחירים ועלויות לשיטות הנ"ל

המחיר שתשתלמו בעבור הניתוח להגדלת הפין משתנה ממרפאה אחת לאחרת ולפי המחירון של הרופא המטפל. לרוב, המחיר תלוי בשיטה שתבחרו לבצע ובעלות שנקבעה מראש במרפאה. המחירים יתחילו ב-10,000 שקלים ויכולים להגיע גם ל-30,000 ₪ ויותר.

דרגו אותנו
התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
זיקפה חלשה

חדש! משלוח חינם מהיר תוך 3 ימי עסקים למזמינים באתר!

דילוג לתוכן