זקפה חלשה – בעיות זקפה ופתרונות טבעיים

מחקרים גלובליים חושפים שכ-15% מהגברים בעולם המערבי חווים בעיות בתפקוד המיני. מחקר נוסף מאוניברסיטת ג'ון הופקינס הראה שבקרב גברים בגילאים 20-40, השיעור עומד על כ-20%. אך ישנה דרך אחרת להתמודד עם הנושא באופן טבעי.

זמן קריאה : 3 דקות

שיתוף :

זקפה וחשק מיני בריא יותר

אם כך, מה גורם להיחלשות זיקפה ומה מביא את הגברים הצעירים או המבוגרים יותר לסבול בבעיות בתפקוד המיני. התשובות לשאלות אלו פשוטות למדי ומסתמכות אף הן על מחקרים רבים שבוצעו בנושאים אלו בשנים האחרונות. ברוב המקרים תתרכז התשובה באורח החיים של הגבר ובדרך בה הוא מתנהל פיזית ומנטלית.

מנגנון הזקפה

זרימת דם מוגברת אל איבר המין הזכרי ממלאה את הרקמה דמוית הספוג העוטפת אותו, באותו הזמן זורם דם החוצה מהפין אל הגוף בזרימה איטית. שני המנגנונים הללו המתרחשים כאמור בו זמנית מסייעים להתקשחות הפין. בזמן שהפין זוכה לזיקפה חזקה ומלאה מתאפשרת לו חדירה לאיבר המין הנשי. במקרה של זקפה חלשה נוצר קושי גדול בביצוע חדירה מה שמוביל בהמשך לתופעות נוספות כמו תסכול, חרדת ביצוע ועוד.

 

זקפה חלשה ? תכירו את גברא

סיבות פיזיולוגיות לזקפה חלשה ולבעיות בתפקוד המיני

אין אונות, ירידה בחשק המיני, והיחלשות זיקפה עשויים להיגרם כתוצאה מבעיות בריאותיות שונות. מחלות כרוניות קשות הן אחת התופעות המרכזיות ביניהן: סכרת, כולסטרול, לחץ דם ומחלות לב, ערמונית מוגדלת ועוד.

מלבד אלו ישנם גברים הסובלים מהיפוגונדיזם, רמות הורמנוליות נמוכות יחסית הגורמות לאיבוד החשק המיני ולפגיעה בתפקוד. כל המחלות המפורטות כאן דורשות טיפולים אינטנסיביים בעזרת כימיקליים שונים, שימוש תדיר בתרופות וחומרים אלו יוצר לא רק תלות קיומית אלא גם פגיעה הרסנית בהוויה המינית בכלל ובזקפה בפרט.

שומן, אלכוהול וסמים אחרים

בעיות בזיקפה חלשה אינה חייבת להופיע בעקבות תרופות כרוניות או ניתוח לב, לתפקוד איבר המין הגברי הנטייה להיקשר כמעט לכל מהלך שאתם מבצעים בחיים, לרבות ההנאות הפוגעניות למיניהן. מחקרים מצביעים על קשר ישיר בין זקפה חלשה ובעיות בתפקוד מיני לבין שתייה מרובה של אלכוהול, עישון וכמובן השמנה והיעדר פעילות ספורטיבית.

שומן למעשה הוא אחד הגורמים המשמעותיים ביותר להפרעות בתפקוד, העובדה הבאה כואבת אך מדוייקת והיא גורסת כי גברים שמנים הם בעלי חיי מין טובים פחות וכי הם סובלים יותר מתופעות כגון היחלשות זיקפה או אין אונות.

קצת על לחץ נפשי וזקפה

לחץ נפשי משפיע ישירות על הזקפה שלכם. איבר המין הגברי הוא איבר המתופעל ישירות באמצעות המוח שלנו, הוא מקבל את האותות והתדרים השונים הגורמים לו לחוות חשק מיני או להיפך. היעדר חשק מיני יוצר תופעות כגון היחלשות זיקפה או אימפוטנציה ולא פעם אלו נגרמות כתוצאה מלחץ.

גורמי לחץ משמעותיים הם טיפולי פוריות למשל הדורשים מהגבר תפקוד בלוח זמנים מוגדר. היבט מלחיץ נוסף שעשוי לשמש טריגר הוא חרדת ביצוע ישנה שמופיעה שוב בעת קיום יחסי מין עם פרטנר אחר לראשונה. דיכאון, מצבי רוח, לחץ בעבודה, עומס כלכלי או רגשי יכולים אף הם להשפיע ולהביא לקושי בתפקוד המיני.

פתרון טבעי לבעיות זקפה

ישנם פתרונות רבים לטיפול בבעיות זקפה אך הנפוץ ביותר הוא נטילת תרופות מרשם אשר מגבירות את זרימת הדם לאיבר המין ומייצרת זקפה חזקה (מלאכותית) ללא גירוי מיני. אך האם זאת האופציה הטובה ביותר?

חשוב להבין שיש הרבה הרגלים שאנחנו יכולים לאמץ שיעזרו לשפר בכמה רמות את התפקוד המיני של הגבר מבלי ליטול תרופות מרשם :

  1. אורח חיים בריא יותר – הקפידו לעשות ספורט בתדירות גבוהה יותר, זה יעזור בזרימת הדם אל הפין. כמו כן הקפידו על תזונה מאוזנת ובריאה מלבד תרומה לתפקוד המיני זה יחזק אותכם מבחינה בריאותית בכל הגילאים.
  2. הפחיתו מהרגלים רעים – הרגלים כמו עישון ושתייה מופרזת של אלכוהול פוגעים ביכולת לקיים יחסי מין. הפחתה יכולה להחזיר את כלי הדם לתפקודם ולשפר את הזקפה.
  3. מכולות כרוניות ותרופות – אם אתם סובלים מסוכרת או יתר לחץ דם כדאי לוודא שהמדדים מאוזנים עם הטיפול כדי למנוע בעיות זיקפה. בנוסף לכך תרופות מסוימות עלולות לפגוע בזרימה התקינה של כלי דם, אם זה המצב בקשו מהרופא המטפל טיפול שונה.
  4. חרדת ביצוע – נסו לנהל לחצים וחרדה בחיי היומיום אם זה לחץ בעבודה או קונפליקטים בזוגיות, כדאי לדבר עם בת הזוג על הבעיה וובמצבים מסויימים לדבר עם מומחה.
  5. פורנו – תעצרו את הצפייה בפורנו, גברים שצופים בפורנו עלולים לחוות ירידה בביצועים ובזקפה כתוצאה מגירוי מיני מיצירת ציפיות לא ריאליות, התמכרות והעדפת הגירוי הפורנוגרפי ופגיעה בביטחון ודימוי עצמי.
  6. צמחים וויטמינים לחיזוק הזקפה – ויאגרה טבעית עשוייה מחומרים טבעיים בלבד שעוזרת להחזיר הזקפה החשק והביצועים לאורך זמן – הכל בטבעיות ללא תופעות לוואי ותוך שמירה על ספונטניות.

אל תתפשרו על חיי מין צולעים ובת זוג מאוכזבת בסוף הערב, חזקו את האון הגברי שלכם ותחזרו להנות. לייעוץ דיסקרטי התקשרו 1-700-50-50-90 או השאירו פרטים.

התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

אין אונות בגיל 70 – האם זו סוף החיים המיניים?

בדרך כלל, עם העלייה בגיל מעל 70, גברים רבים סובלים מבעיות אין אונות וירידה בתפקוד המיני. אין אונות היא אחת התופעות הנפוצות ביותר בקרב גברים מבוגרים, והיא פוגעת מאוד ביכולת לקיים יחסי מין. הגיל המבוגר לבדו אינו האחראי לבעיות אין אונות.

קרא עוד »