10 עובדות על זקפה

1. זקפה לפני הלידה – ניתן לראות זקפה של העובר כבר ברחם. איברי המין מתפתחים בסביבות השבוע השישי, לוקח בערך עשרה שבועות עד שהעובר הזכרי יכול לפתח זקפה. בדרך כלל ניתן לראות זקפה בבדיקת אולטרה סאונד לבחינת מין העובר בסביבות החודש השלישי.

2. שלושה סוגי הזקפה –

א. זקפה הנגרמת כתוצאה מפנטזיה או מגירוי ויזואלי או מגירוי בהקשר ארוטי.
ב. זקפה הנגרמת כתוצאה ממגע פיזי.
ג. זקפה לילית המתרחשת במהלך שינה.
3. זקפה בשינה – גברים בריאים חווים כל לילה בין 3-5 זקפות. הזקפות הללו ממושכות יחסית, ואורכות כ-10 דקות בכל פעם. זהו חלק מתהליך פזיולוגי שקורה בשלב שנת ה- REM (שנת החלומות). שלב זה בשינה בעל חשיבות רבה מאחר שהשלב מספק אנרגיה לגוף ולמוח, שתסייע לנו לתפקד בצורה טובה ביום המחרת. זקפות הלילה משמשים כתחזוקה של הפין. למעשה, הדרך של הגוף לתחזק איברים מסוימים הוא על ידי הזרמת דם, וכשיש זקפה יש יותר זרימת דם לפין, זו מעין תחזוקה שוטפת של הפין שמועשר בכמויות דם גבוהות יותר.
4. זקפה לאחר המוות- זקפה לאחר המוות מתרחשת לעיתים אצל אנשים שהוצאו להורג, וספציפית בתלייה. הסיבה העיקרית לכך היא שלאחר התלייה נמשך הדם בגוף למטה, כתוצאה מכוח המשיכה. הדם ממלא את הרגליים וממשיך להצטבר בחצי הגוף התחתון ודם מצטבר גם במחילות הפין ויוצר זקפה.
5. הגודל- אורך הפין הממוצע הוא 14 סנטימטרים, והיקפו 12 סנטימטרים. גודל הפין משתנה לפי סוג הזקפה. בזקפה של אחרי יחסי מין, הפין גדול יותר מאשר בזקפה שנגרמת מפנטזיות או מגירוי חיצוני. אורך הפין הממוצע נע בין 12-16 סנטימטר.
6. ריח וגירוי מיני- קיים קשר חד־משמעי בין ריחות לבין התעוררות מינית ותגובה פיזיולוגית, גם אצל נשים וגם אצל גברים. ריחות של אוכל, בשמים, שמנים ועוד, יכולים להגביר את זרימת הדם לפין.
7. נשבר הזין- על אף מה שהביטוי מרמז, אין עצם בפין האנושי. זה לא אומר שהפין חסין משברים, למעשה יש גם מצב של שבר בפין, שלא נדע מצרות.”אכן, מצב של שבר יכול לקרות. בזמן זקפה יש שתי מחילות מעל הפין ואחת בבסיסו שעשויות מרקמה ספוגית . כשיש זקפה הספוג הזה מתמלא בדם ויוצר את התקשות הפין. ברגע שמכופפים בכוח את הפין המחילות האלה יכול להיפרץ החוצה – ויכול להיות דימום וכאבים קשים. מצב זה יכול לקרות בפעילות מינית סוערת, במיוחד כשהאישה למעלה, ברגע שהפין מפספס את החור ומתעקם”.
8. זקפה ארוכה במיוחד- זה יכול לקרות לכל גבר, פשוט זקפה שלא עוברת במשך שעות ארוכות וקשות. זה אולי נשמע לכם כמו חלום, אבל זה בדרך כלל מאוד כואב ולא קשור לגירוי מיני בשום צורה. “דברים כאלה לא קורים סתם כך, זה בדרך כלל נוצר מהזרקה של חומר לפין. במצבים של בעיות זקפה, כאשר כדורים כמו ויאגרה ודומיה. זקפה ממושכת שלא יורדת יכולה להיות מצב מסוכן. אם זה גורם לכאבים חייב ללכת לחדר מיון. “מה שמחזיק את הזקפה הוא יותר דם שנכנס מאשר דם שיוצא, הדם נשאר כלוא בפין.
9. זה הקטן גדול יהיה- גודלו של איבר המין הרפוי לא בהכרח מרמז ביחס ישיר לגודל שהוא יהיה בזמן זקפה. כפי שראינו אורכו של פין ממוצע- 14 סנטימטרים, ישנם מקרים שבמצב רפוי אורך הפין יהיה 4 ס”מ ובזקפה יגיע לאורך הממוצע. ישנם מקרים שבמצב רפויי אורך הפין יהיה 10 ס”מ ובזקפה יגיע אף הוא לאורך הממוצע, כלומר אין לגודל הרפוי משמעות על הגודל בעת הזקפה.
10. זקפה נשית- לגברים אין מונופול על תופעת הזקפה. אמנם אי אפשר להבחין בזקפה נשית מרחוק, אבל גם לנשים יש זקפה. “בזמן עוררות מינית הדגדגן גדל, חלקו פנימית וחלקו חיצונית, ואם מסתכלים מקרוב אפשר ממש לראות את זה.

רוצה לשפר ולהעצים את חיי המין שלך?

כמוסות GAVRA Extra מסייעות להגביר את התשוקה, העוררות וההנאה המינית, להעצים ולשפר את חיי המין ולשדרג את החוויה המינית.
כמוסות GAVRA Extra הינן תוסף תזונה יעיל, בטוח ובעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד! הכמוסות עשויות מחומרים טבעיים בלבד ומאושרות על ידי משרד הבריאות.

התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
זיקפה חלשה

חדש! משלוח חינם מהיר תוך 3 ימי עסקים למזמינים באתר!

דילוג לתוכן