חיזוק כוח הגברא באופן טבעי

אם גם אתה מרגיש ירידה בחשק המיני וביכולת להשיג זקפה, הרי שאתה לא לבד. נתונים מעידים כי יותר ממחצית מהגברים עד העשור החמישי בחייהם יסבלו מבעיה זו, ובעשורים הבאים הנתונים רק ממשיכים לעלות. יחד עם זאת, אין בכך לומר שלא קיימים פתרונות לשיפור המצב, כולל חיזוק כוח הגברא באופן טבעי. בשורות הבאות נבחן את הנושא ממספר זוויות.

כמה מילים על כוח הגברא

המונח “כוח גברא” מצוי בשימוש לאורך דורות רבים וכבר הרמב”ם, שהיה בין היתר רופא ידוע, השתמש במונח זה ואף התווה לו פתרונות טבעיים. באופן כללי מדובר במונח המתייחס ליכולת לבצע פעולות פיזיות מסוגים שונים, אולם במובן הבריאותי הכוונה היא לתפקוד המיני של הגבר. ליתר דיוק, מדובר במידת החשק המיני של הגבר, ביכולת שלו להשיג ולשמור על זקפה חזקה, ובמאפיינים כמו גמירה מהירה המשפיעים על היכולת ליהנות בעצמו ועם זוגתו בחדר המיטות. מטבע הדברים, כאשר יש ירידה בכוח הגברא הדבר משפיע על מצב הרוח, על הביטחון והדימוי העצמי, ומכאן מתווספת השפעה לשלילה שמובילה לעוד ירידה בכוח הגברא. במילים אחרות, מדובר במעגל פיזי – פסיכולוגי שחשוב וניתן לשבור אותו.

פתרונות טבעיים לשיפור כוח גברא

לאורך ההיסטוריה התגלו בתרבויות השונות שלל פתרונות (אפקטיביים יותר ופחות) לשיפור כוח הגברא. על מנת להבינם יש להתייחס לשני האספקטים שתוארו לעיל, הפיזי והפסיכולוגי. מבחינה פיזית, הביטוי הבולט ביותר של ירידה בכוח גברא הוא ירידה באספקת הדם אל הפין, ולכן הפתרונות יהיו מזונות, תוספים ומוצרים טבעיים המכוונים לשיפור זרימת הדם באזור. אליהם מצטרפים היבטים טבעיים נוספים כגון הקפדה על פעילות גופנית, הימנעות ממזון המעלה את רמת הכולסטרול וסותם את כלי הדם, הימנעות מעישון ומשתיית אלכוהול מופרזת, ועוד.

מהפן הפסיכולוגי הכוונה היא קודם כל להפחתה של סטרס, כלומר מתחים ולחצים מתמשכים שהינם נפוצים מאוד בעידן שלנו. אין ספק כי המתח מקשה על התפקוד המיני, ועל התפקוד בכלל, ולכן פתרונות טבעיים כוללים אמצעי רגיעה פשוטים כמו מציאת פסקי זמן במהלך היום, חשיבה חיובית ובכלל “לקחת את החיים קצת יותר בקלות”. בנוסף, חשוב שתשים לב אם אתה מגיע למיטה עם ציפיות גבוהות מעצמך, דבר המוביל לא פעם לחרדת ביצוע וללחץ המקשים על השגת זקפה ושמירה עליה לאורך זמן, מה שמן הסתם נוטה להתגבר כאשר ישנה ירידה בכוח הגברא לאורך תקופה.

מספר דוגמאות לפתרונות טבעיים

חיזוק כוח הגברא באופן טבעי, כולל גמירה מהירה, זקפה חלשה, חשק מיני נמוך וכדומה – ניתן להשיג באמצעות מזונות, תוספים ומוצרים שונים, ביחד עם שמירה על אורח חיים בריא ורגוע ככל הניתן. על מנת לסבר את האוזן לגבי מקורות מינראליים וצמחיים שיכולים לסייע, נביא כדוגמא את צמח הגוארנה שהינו בעל השפעה ממריצה על מערכת העצבים והמטבוליזם, לרבות המרצה של זרימת הדם לשרירים והגברת פעילות הלב. פעילות זו המתרחשת באופן מהיר וחזק, לצד הקטנת תהליכים בלתי נחוצים בגוף, מובילה להגברת זרימת הדם אל הפין.

דוגמא נוספת היא ג’ינקו בילובה, הפועל לקליטה של חמצן וגלוקוז ולשיפור זרימת הדם. כך משתפר תפקודה של מערכת העצבים, רמת הריכוז והערנות עולה, משתפרת זרימת הדם בכלי הדם ההיקפים, וכל אלו עומדים מאחורי השימוש הנפוץ בצמח זה בטיפול בבעיות אין אונות וזקפה.

תכשירים טבעיים המכילים מרכיבים חיוניים

אלו היו רק שתי דוגמאות מיני רבות אחרות לצמחים המסוגלים לשפר מהותית את כוח הגברא. אנו ממליצים כמובן על אחד המוצרים שלנו, המורכבים למעשה ממגוון צמחים, מינראלים וחומרים הידועים בהשפעתם המיטיבה. כך למשל, טבליות גברא אנרג’י שלנו מכילות ג’ינקו בילובה וגוארנה (כפי שפורט לעיל), וכן תמצית דקל ננסי, אבץ, ויטמין B5, מאקה, ג’ינסנג קוריאני, ויטיניה משכרת, טירוזין, ארגינין ועוד. לכל אחד ממרכיבים אלו יש השפעה ייחודית וחיובית על מערכות המשחקות תפקיד חשוב בכוח הגברא, מה שמעניק פתרון טבעי במקום להתבסס על נטילה של תרופות קונבנציונאליות.

התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
זיקפה חלשה

חדש! משלוח חינם מהיר תוך 3 ימי עסקים למזמינים באתר!

דילוג לתוכן