מניעת שפיכה מוקדמת – שאלות ותשובות

מהי שפיכה מוקדמת?

באופן כללי שפיכה מוקדמת הינה סיטואציה בה הגבר אינו שולט באופן מוחלט על רגע שפיכת הזרע וכאשר זה מתרחש כעבור זמן קצר במיוחד לאחר החדירה. שפיכה מוקדמת נחשבת לבעיה כאשר היא חוזרת על עצמה מספר פעמים רב.

האם שפיכה מוקדמת חד פעמית מעידה על בעיה גדולה יותר?

כאמור בשאלה הקודמת התשובה היא לא. שפיכה מוקדמת חד פעמית עלולה להעיד על התרגשות רבה, עוררות מינית גדולה במיוחד או על חוסר ניסיון בתחום המיני אך אינה נחשבת לבעיה.

האם יש קשר בין גיל הגבר לבין שפיכה מוקדמת?

שפיכה מוקדמת שמתרחשת בגיל הנעורים נחשבת לטבעית, עם זאת ככל שגיל הגבר עולה והניסיון המיני שלו רב יותר כך הוא לרוב שולט טוב יותר בזמני השפיכה. כאשר גבר סובל משפיכה מוקדמת בשנות השלושים עד שישים לחייו באופן רציף יש סיכוי אמיתי לכך שמדובר בבעיה שיש לטפל בה.

מניעת שפיכה מוקדמת – האם ניתן לביצוע?

התשובה היא כן. ניתן להגיע למצב של מניעת שפיכה מוקדמת וישנן מספר דרכים לעשות זאת. גברים רבים חוששים להודות בבעיה ולגשת לטיפול מה שבדרך כלל רק מחמיר את הבעיה וגורם לה להתרחב לאספקטים נוספים בחיי המין שלו ובחייו בכלל. פנייה לאנשי מקצוע עשויה לפתור את הבעיה ולהשיב את חיי המין להיות מלאים ומספקים.

כיצד ניתן לטפל בשפיכה מוקדמת?

כיום יש מספר שיטות לאמן את המוח להאריך את השפיכה, כמו שיטת האל חזור למשל. דרך טובה נוספת היא שימוש בכדורים טבעיים בעלי חומרים מעוררים מינית המסייעים לשמור על זיקפה ארוכה יותר ועל זמן שפיכה ארוך יותר.

האם וויאגרה פותרת את בעית השפיכה המוקדמת?

התשובה היא לא. וויאגרה אינה מתאימה לכל סוגי בעיות המיניות אצל גברים. רבים מן הגברים סובלים ממחלות שאינן מאפשרות להם שימוש בכדורים נוספים ובעיקר לא בוויאגרה הנחשבת למסוכנת יחסית. עבור אלו מוטב ליהנות מן הכדורים הטבעיים המותרים לשימוש כללי ואינם מסוכנים על פי רוב.

האם קונדום אכן מעכב שפיכה או שמא מדובר במיתוס?

לא מדובר במיתוס. שימוש בקונדום אכן מעכב את השפיכה, זאת מכיוון שרמת החיכוך פחותה יותר וכך גם היכולת להגיע לסף גירוי המספיק בכדי להגיע לשפיכה מלאה.

קרא עוד על אין אונות (אימפוטנציה) – הסיבות והפיתרונות

התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
זיקפה חלשה

חדש! ניתן לרכוש ישירות באתר ללא המתנה לנציג טלפוני!

דילוג לתוכן