האם ניתן לטפל באין אונות בצורה טבעית?

אין אונות, הידועה גם כאימפוטנציה, היא תופעת רווחת אצל גברים ובדגש על הגילאים המבוגרים. מדובר במצב בו קיים קושי להשיג זקפה מלאה או לשמור עליה לאורך זמן, דבר הפוגם כמובן בהנאה מיחסי המין ובעל השפעות נלוות על מצב הרוח, על הביטחון העצמי, על היחסים הזוגיים וכדומה. מלבד היותה נפוצה, אין אונות גם אינה תופעה חדשה והיא מוכרת מזה דורות רבים בתרבויות ברחבי תבל. לפיכך, לאורך השנים הוצעו לה טיפולים שונים המבוססים מעיקרם על חומרים טבעיים שהופקו מצמחים ובעלי חיים.

לפיכך, כאשר שואלים האם קיים עבור אין אונות טיפול טבעי יש לחפש את התשובות הן בתרבויות קודמות והן בתרבות שלנו. כך למשל, בעוד שבעבר הטיפול הטבעי התבסס על מספר מצומצם של תמציות צמחים או מן החי, הרי שכיום קיימים תכשירים כמו גברא אנרג'י המשלבים כמה וכמה מרכיבים טבעיים במוצר אחד. חלקם של רכיבים אלו היו מוכרים בתרבויות השונות לאורך שנים בתור טיפול טבעי לאין אונות, וחלקם האחר התגלה רק בשנים האחרונות, כאשר מחקרים שנערכו זיהו את האפקט של כל אחד ואחד מהם. בואו נראה כמה דוגמאות.

brevicornum Epimedium

מדובר בצמח שמקורו בסין ואשר שימש כטיפול טבעי באין אונות המעוררת את החשק המיני ומחזק את הזקפה. יש לציין כי טיפולים שאינם נחשבים כטבעיים, למשל הויאגרה, עובדים לא פעם על עיכוב אנזים הנקרא PDE5 שמעורב בהרפיית שרירים באזור הפין. גם הצמח הזה עובד באופן דומה ומעכב את פעילותו של האנזים, דבר המוביל ליתר זרימת דם אל הפין ולהשגת זקפה. בנוסף, במצבים מסוימים של אין אונות, הטיפול שאינו נחשב לטבעי כרוך בהזרקת טסטוסטרון, ההורמון הגברי שרמה נמוכה שלו בהחלט יכולה להוביל לקושי בהשגת זקפה. גם כאן, המרכיב הפעיל העיקרי של הצמח הסיני בשם הפלבונואיד איקרין, נמצא כמחקה את פעילות ההורמון הגברי וכבעל סגולות נוספות כגון משפר מצב רוח ונוגד חמצון.

ג'ינסנג קוריאני

זהו צמח מרפא נוסף שהשימוש בו נרחב מאוד, לא רק לצורך טיפול טבעי באין אונות. בין היתר הוא תורם לערנות, לחיזוק של מערכת העצבים ולשיפור תפקודה של מערכת החיסון. מבחינת אין אונות, נערכו לאורך השנים לא מעט מחקרים שהניבו תוצאות שונות. יחד עם זאת, במחקרה השוואתי שבדק חלק נכבד מהספרות המדעית עד לשנת 2008, נמצא כי 7 מחקרים עמדו בכל דרישות המחקר והצביעו על תרומה של צמח הג'ינסנג לטיפול באין אונות. לדוגמא, באחד המחקרים שבו קבוצה אחת קיבלה ג'ינסנג והשנייה פלצבו (דמוי תרופה ללא השפעה), נמצא שבקבוצת הג'ינסנג היה שיפור ברור מבחינת התפקוד המיני של הסובלים מאין אונות.

14 מרכיבים בתכשיר אחד

הג'ינסנג הקוריאני וה- brevicornum Epimedium הסיני הם שניים מבין 14 רכיבים טבעיים הקיימים בתכשיר גברא אנרג'י. בנוסף אליהם קיימים רכיבים התורמים כל אחד בדרכו לאפקט הרצוי, ביניהם מאקה, טירוזין, ג'ינג'ר, ג'ינקו בילובה, תמצית דקל ננסי, ויטניה משכרת, מיץ עשב חיטה ועוד. מדובר בשילוב ההופך את גברא אנרג'י לסוג של ויאגרה טבעית, חזקה ומאוזנת, אבל ללא תופעות הלוואי או הצורך במרשם של הויאגרה עצמה. גברים רבים ברחבי העולם כבר נהנים מהיתרונות של התכשיר, שלמעשה מבוסס על ידע רב ואף מוכח מחקרית לגבי טיפול טבעי באין אונות.

בין היתר, התכשיר מביא לזקפה יותר יציבה, קשה ומלאה, לגירוי מיני מוגבר, לביצועים טובים יותר במיטה ולהארכה של זמן קיום היחסים. מכאן הוא גם מוביל להגברת ההנאה והסיפוק מיחסי המין ולעלייה בתדירות. זאת בזכות סינרגיה בין מספר גורמים אשר פעילותם המשותפת גדולה יותר מאשר הפעולה של כל אחד מהם בנפרד.

דרגו אותנו
התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
זיקפה חלשה

חדש! משלוח חינם מהיר תוך 3 ימי עסקים למזמינים באתר!

דילוג לתוכן