יחסי מין בנישואים

ישנם לא מעט מיתוסים שגויים בקשר ליחסי מין בנישואים, בקשר לירידת החשק במשך השנים, ירידת התדירות וההנאה מיחסי מין מלאים. האם יש במיתוסים האלה שמץ של אמת? ואיך ניתן לפתור בעיות בתפקוד המיני לאחר שנישאים?

יחסי מין בנישואים – לא חייבים לדעוך!

ישנם לא מעט מיתוסים שגויים בקשר ליחסי מין בנישואים, בקשר לירידת החשק במשך השנים, ירידת התדירות וההנאה מיחסי מין מלאים. מיתוסים אלה פשוט אינם נכונים. העובדות העולות ממחקרים רבים שנעשו הן כי בני זוג נשואים נהנים מיחסי מין מספקים ומלאים, עושים אותם בתדירות גבוהה ומעוניינים לשפר אותם כל הזמן.

לדוגמא: ממחקרים שנעשו בקרב גברים בעולם המערבי התגלה כי משך זמן ממוצע לקיום יחסי מין הוא עשר דקות. יחד עם זאת, כשנשאלו הגברים האם הם מרוצים ממשך זמן זה, אמרו 71% מהם כי הם היו מעוניינים להאריך את משך הזמן בעוד כמה דקות לפחות.

אז כמה זמן רוצה הגבר לקיים יחסי מין?

הנה עוד עוד נתונים מפתיעים:

  • 37% מהגברים היו מעוניינים לקיים יחסי מין מעל לחצי שעה!
  • 34% היו רוצים לקיים יחסי מין בין רבע שעה לחצי שעה
  • 21% מהנשאלים היו מסתפקים ב 7 – 13 דקות
  • 8% בלבד ארמו כי 6 דקות של פעילות מינית מספיקות להם.

המסקנות לא ניתנות לערעור: רוב הגברים מעוניינים ביחסי מין מלאים, ארוכים ומספקים.

לשמור על הזקפה

על מנת להאריך את משך קיום יחסי המין צריכים להתקיים שני תנאים:

  • זקפה מלאה
  • זקפה לאורך זמן

גברים רבים, בגילאים שונים אך בעיקר בגילאים מתקדמים סובלים מבעיות זקפה. הפרעות אלה נובעות ממגוון סיבות, פסיכולוגיות ורפואיות. ייתכן כי לא מגיע מספיק דם לזקפה, ייתכן כי סיגריות, לחץ דם וסוכרת מונעות את משך הזקפה, ייתכן כי דימוי עצמי נמוך משפיע על התפקוד המיני.

כך או כך, חוסר זיקפה או חוסר יכולת לשמור עליה לאורך זמן אינו מצביע על חוסר חשק. לעתים, יש לגבר חשק מיני רב אולם מבחינה פיזיולוגית אין לו את היכולת לשפר את התפקוד המיני.

פתרונות לחוסר זקפה

חשוב להזכיר כי בעיות זקפה הן אמנם בעיות שכיחות אך לא מדוברות כל כך. גברים רבים מעדיפים לא לדבר ולספר על כך, מחשש למבוכה, לבושה ולסטיגמה. האמת היא שאין במה להתבייש ובעיות זיקפה, בדיוק כמו כל בעיה רפואית אחרת, ניתנת לפתרון באמצעות טיפול מתאים.

דרגו אותנו
התקשר כבר עכשיו !
 ותוך זמן קצר תחוש בהבדל!
גברא אנרג'י gavra nrg
עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
זיקפה חלשה

חדש! משלוח חינם מהיר תוך 3 ימי עסקים למזמינים באתר!

דילוג לתוכן