אימפוטנציה אינה גזירת גורל- בואו לקבל כלים ופתרונות להתמודדות

נכון, אימפוטנציה היא מילה מאיימת וחוויה לא נעימה. יחד עם זאת, היא ממש לא גזירת גורל ובהחלט ניתן לפעול על מנת לשפר את המצב. בשורות הבאות נביא מספר כלים ופתרונות שיכולים להועיל.

זמן קריאה : 2 דקות

שיתוף :

אימפוטנציה אינה גזירת גורל

תכשיר טבעי להגברת כוח גברא

הרשו לנו להתחיל עם המלצה על המוצרים שלנו, שכבר הועילו לגברים רבים ברחבי העולם. אנו לא מוכרים "תרופת פלא" ולא אומרים שכל גבר בכל גיל יזכה לחדש לגמרי את נעוריו במיטה, אבל התכשירים שלנו יכולים לעזור להגברת החשק המיני, להארכת זמן הזקפה וזמן המשגל, לשיפור של "הביצועים", ליותר הנאה מיחסי המין ומכאן גם להגברת תדירותם. מדובר בתכשירים המבוססים על 14 רכיבים טבעיים שכל אחד מהם הוא בעל איכויות מיוחדות הקשורות לאון הגברי ולחיזוק האנרגיה, עליהם תוכלו לקרוא באתר שלנו. בניגוד לתרופות כאלו ואחרות שיש בשוק, מדובר בתכשירים טבעיים לחלוטין, ללא תופעות לוואי מדווחות, שאינם מצריכים מרשם רופא וניתנים להזמנה ומשלוח דיסקרטיים דרך האתר.

אין אונות- מה מציעה הרפואה הקונבנציונאלית

הרפואה הקונבנציונאלית במדינות המערב מציעה מספר התערבויות שיכולות להועיל. ראשית, במידה ואין אונות קשורה בירידה בהורמון הטסטוסטרון, שמתרחשת בגילאים יחסית מבוגרים, הרי שלאור אבחון ניתן למרוח משחות של טסטוסטרון או לקבל זריקה של ההורמון הגברי. אפשרות נוספת היא כמובן להיעזר בתרופות כגון ויאגרה, שמקטינות את הפעילות של אנזים המפריע לזרימת דם חזקה אל הפין, ומכאן מגבירות את הזקפה. תרופות אלו מחייבות כמובן מרשם רופא, ולעיתים יש להן תופעות לוואי כגון כאב ראש וסחרחורת

בנוסף, ייתכן שהאימפוטנציה היא פועל יוצא של מחלה כרונית, כגון סוכרת הפוגעת בכלי הדם או מחלה של הכליות. לחילופין, היא יכולה להיות תופעת לוואי של תרופות שנוטלים ללחץ דם, תרופות לחרדה ודיכאון, תרופות ללב ועוד. במקרים אלו מבצעים אבחון מדויק אצל רופא, במטרה לאזן את הבעיה הרפואית ו/או לשנות את המינון או לשנות את התרופה. פעולות אלו עשויות להוביל גם לזקפה.

הקשר בין אימפוטנציה וטיפוח עצמי

תחת הכותרת של "טיפוח עצמי" יכולות להיות פעולות רבות שיתרמו לשיפור המצב. לדוגמא, הקפדה על תזונה בריאה הכוללת ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון שמשפרים את מערכת הדם והלב, כגון זיתים, פיסטוקים, פירות, ירקות, זרעים ואגוזים. מאידך, יש להימנע ממזונות המכילים כמויות גדולות של מלח ושומנים. כמו כן, כדאי לבצע בדיקת דם ובאם ישנם חסרים ליטול תוספי תזונה רלוונטיים.

טיפוח עצמי משמעו גם לוותר על פעולות המזיקות לגוף. לדוגמא, להמעיט ככל האפשר ואף להפסיק בעישון. צריכה מוגברת של אלכוהול או נטילת סטרואידים, אשר לכל אחד מהם יכולה להיות השפעה שלילית על כלי הדם, על הלב ועל המערכת ההורמונאלית. במקום זאת, יש לשים דגש על פעילות גופנית קבועה, לאו דווקא מאומצת, וכאמור על תזונה מאוזנת ובריאה.

עוד מרכיב משמעותי קשור בפן הנפשי. אימפוטנציה בהחלט עשויה להיות קשורה למצבי מתח מתמשכים, הנקראים סטרס, למשל עקב ענייני עבודה וקריירה. אכן, החיים המודרניים יכולים להיות מאתגרים מאוד, ובזמן שאתם פעילים חשוב גם ללמוד להירגע, בין אם באמצעות טכניקות נשימה, יוגה ומדיטציה, ובין אם באמצעות יצירת סדר יום נינוח יותר.

עוד היבט נפשי הוא ציפייה לביצועים גבוהים במיטה, שלמעשה חותרת תחת עצמה עקב חרדת הביצוע המתעוררת. את ההיבט הזה ניתן לפתור למשל באמצעות שיחה פתוחה וכנה עם בת הזוג, ללמוד כיצד היא מתייחסת למצב, מה באמת חשוב לה במיטה, ולמצוא פתרונות שיהיו נעימים ונוחים לשניכם.

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
העלאת החשק המיני

איך להעלות את החשק המיני – המדריך לתשוקה המינית

כולנו מרגישים את זה, ירידה בחשק המיני, תופעה שלעיתים נראית כמו צל חולף, אך למעשה עשויה להפוך למרחב רחב ומטריד בחיינו הזוגיים. השגרה השוחקת, הלחצים המתמידים של העידן המודרני והמציאות הדינמית בה אנו חיים משפיעים לא רק על היחיד, אלא גם על הזוגיות שלנו, גורמים לדעיכת האש שבין בני הזוג

קרא עוד »

אין אונות בגיל 70 – האם זו סוף החיים המיניים?

בדרך כלל, עם העלייה בגיל מעל 70, גברים רבים סובלים מבעיות אין אונות וירידה בתפקוד המיני. אין אונות היא אחת התופעות הנפוצות ביותר בקרב גברים מבוגרים, והיא פוגעת מאוד ביכולת לקיים יחסי מין. הגיל המבוגר לבדו אינו האחראי לבעיות אין אונות.

קרא עוד »