אין אונות בגיל 50 / 60

בגילאי 50 ו60 הסיכוי לאין אונות עולה, יש לכך השפעה ישירה על מצב הרוח והקשר בזוגיות. אל תתפשרו על חיי המין שלכם ושנו את המצב עוד היום!

זמן קריאה : 4 דקות

שיתוף :

Sexy young couple is looking at each other and smiling while lying on bed at home, woman is holding a condom

אין אונות מעל גיל 50 יכולה להיגרם ממספר גורמים שונים ויכולה גם להשפיע רבות על חיי היום יום והדינמיקה בזוגיות אך ברוב המקרים אפשר להחזיר את הגלגל לאחור, לחזק את האון הגברי ולשפר את ביצועים.

מה יכול להיות הגורם לבעיות בזקפה (אין אונות) בגילאי 50 ו60+ ?

לאין אונות בגיל 60 יש כמה סיבות שלאורך השנים יכולות לפגוע בתפקוד המיני, קושי בהגעה לזקפה וירידה בחשק המיני. חלקם סיבות פיזיות וחלקם פיזיולוגיות אך אל דאגה כל אחד מוצא את הפתרון המתאים לו ולבעיה.

 • מחלות הנפוצות בגילאים אלו שיכולות להזיק לתפקוד המיני כגון סכרת, לחץ דם (לפעמים גם שניהם יחד) וגם השמנת יתר או מחלות לב. מחלות אלו פוגעות בתפקוד הסדיר של הזקפה אם לא תופסים את המחלה בזמן ומטפלים בה כמו שצריך (כדי שתיהיה מאוזנת).
 • חוסר פעילות גופנית יכולה להוביל להפחית זרימת דם אל הפין ובעכבות כך לקושי בתפקוד המיני של הגבר.
 • עישון וצריכת אלכוהול מופרזת – האלכוהול גורם להרחבת כלי הדם וזרימת דם מועטת שמקשה על ההיווצרות של הזקפה. עישון גורם להתכווצות בכלי הדם ושניהם מהווים פגיעה בזרימת הדם הטובה אל איבר המין.
 • שימוש בתרופות מסויימות – ישנם טיפולים מסויימים ותרופות מרשם אשר פוגעות ביכולת הגברית. במקרה כזה יש להתייעץ עם הרופא המטפל לשינוי באופן הטיפול או בכדורים.
 • שחיקה בזוגיות גם כן יכולה להשפיע על הלבידו ( ירידה בחשק המיני ) וכתוצאה מכך על התפקוד המיני של הגבר. זה קורה לכולנו, אך אפשר בערב אחד להבעיר את האש חזרה אם רק ניקח זמן לעצמנו ונהנה אחד מהשנייה.
 • חרדת ביצוע (פסיכולוגי) -חרדת ביצוע יכולה לקרות לכל אחד גם בגיל 60 ואינה נוצרת מחשש מיחסי המין וסיפוק האישה בלבד. התרגשות יתר לפניי קיום יחסים, אולי בפעם הראשונה עם מישהי, חששות מנושאים אחרים בחיים או מנושאים בזוגיות.
גבר ואישה מחייכים במיטה

אוקיי אז תאכלס מה הפתרונות לחיזוק האון הגברי ?

כיום יש כל מיני פתרונות אך לכל אחד ישנם יתרונות וחסרונות בשורות הבאות נציג לכם את הפתרונות יחד עם כל היתרונות והחסרונות שלהם כך שתוכלו לבחור בדרך הטובה בשבילכם להעצים את התחושות והעונג בעת קיום יחסי מין.

תרופות מרשם

כנראה שכולכם מכירים את הכדורים הכימים לדוגמא ויאגרה וסיאליס, כדורים שלוקחים כשעה לפניי האקט המיני ומשפיעים לאותו יום.

יתרונות : עובד בצורה מיידית.

חסרונות : לא נותן פתרון לטווח הארוך, מצריך מרשם רופא, מגיע עם תופעות לוואי, השפעה שנחלשת לאחר זמן מסויים וגם לא מאפשר ספונטניות כלומר חובה לפניי האקט המיני.

הזרקות

הזרקות חומרים פעילים לפין, חומרים הדומים לחומירים הפעילים בויאגרה המרחיבים את כלי הדם ועוזרת להיווצרות של זקפה חזקה.

יתרונות : עובד מיידי, עם אחוזי הצלחה גבוהים.

חסרונות : לא פותר את הבעיה מהשורש, יכול לגרום לתופעות לוואי, מצריך מרשם רופא, חובה לפניי האקט המיני, מחזיק בין 20 דקות לשעה, איסור להזריק יותר מפעם ביום.

ניתוחים

ניתוחים – כגון השתלת תותב, עבור גברים מסויימים ייתכן שיהיה צורך בניתוח והשתלת מכשירים שיעזרו להגיע לזקפה במקרים קיצוניים שכלום לא עוזר.

יתרונות : פתרון לטווח הארוך.

חסרונות : יקר מאוד, לא מספק כמו יחסי מין רגילים, מדובר בטיפול פולשני ובילתי הפיך.

גלי הלם

גלי הלם בעוצמה נמוכה מועברים לאיזור איבר המין הגברי על ידי. מכונה, הגלים מעוררים ייצור של כלי דם חדשים ומשפרים את זרימת הדם לאיבר המין וכתוצאה מכך, מושג שיפור בתפקוד המיני.

יתרונות : ללא מגע פולשי ללא תופעות לוואי.

חסרונות : אחוזי הצלחה נמוכים, יקר מאוד.

צמחי מרפא

פורמולת צמחי מרפא הידועים בכל העולם כמשפרים את האון הגברי הנצברים בגוף ומשפיעים לאורך זמן.

יתרונות : ללא תופעות לוואי, עשויי מחומרים טבעיים בלבד, פותר את הבעי מהשורש, מאפשר ספונטניות, ללא מרשם רופא וישנם יתרונות נוסופים כגון האעלת החשק המיני, הגברת האנרגיה המינית והערנות.

חסרונות : לא פועל מיידי צריך להצטבר בגוף בשביל להשפיע.

הדרך האפקטיבית ביותר לשפר את האון הגברי

צמחי המרפא הם הדרך היעילה ביותר והבטוחה לשיפור מקסימלי של כח הגברא לטווח הארוך. ישנה חברה ישראלית המתמחה בצמחי מרפא הפיתחה פורמולה ייחודית בעלת 14 מרכיבים טבעייםאשר לכל אחד תרומה שונה לחיזוק האון הגברי, המרכיבים פועלים בסינרגיה (פעולה של כמה מרכיבים במקביל) והופכת את התכשיר לויאגרה טבעית חזקה ומאוזנת.

לעומת הטיפולים הרפואיים שלא באמת פותרים את הבעיה אלא מספקים פתרון זמני שעלול פחות ופחות להשפיע עם הזמן. גברא אנרג׳י הינו תוסף תזונה טבעי המיועד לנטילה יומיומית במשך 3 חודשים. לאחר סיום האריזה השיפור נשמר למספר חודשים נוספים ולפעמים עד שנה.

היתרונות של גברא אנרג׳י –

 • חיזוק הזקפה
 • שיפור בכוח הגברא והאון הגברי
 • העצמת תחושת הגבריות
 • האלעת החשק המיני
 • השהיית שפיכה
 • מאפשר ספונטניות
 • אנרגיה מינית גבוהה יותר
 • משפר איכות וכמות זרע 
 • מעלה רמת טוטסטרון

איך למנוע את בעיית האין אונות

הרבה דברים יכולים להשפיע על הזקפה אך יש כמה דברים שאפשר לעשות כדי להימנע מהפרעות זקפה בעתיד וגם לשפר את מצב הזקפה הקיים הנה כמה טיפים למנוע אין אונות :

 • שמרו על אורח חיים בריא – פעילות גופנית סדירה, הימנעות מעישון וצריכת אלכוהול מופרזת יכולים לשפר את זרימת הדם ולמנוע אימפוטנציה. תזונה בריאה גם יכולה לעזור מאוד למנוע אין אונות.
 • טיפול במצב הבריאותי – מצבים בריאותיים כרוניים כמו סוכרת, מחלות לב והשמנת יתר יכולים להגביר את הסיכון לאימפוטנציה. בדיקות עקביות ושמירה על הבריאות תוך טיפול במחלות מההתחלה מונעים אין אונות ואף משפרים את איכות החיים.
 • הפחת סטרס – מתח וחרדה יכולים לתרום לאין אונות ולשפיכה מהירה. כדי להפחית את הלחץ ניתן לבצע יוגה ומדיטציה, או לפנות לטיפול מקצועי שיכול לעזור. אפילו לדבר על דברים שמעיקים או מפריעים לכם עם מישהו קרוב יכול לפתור את העיניין.
 • לישון מספיק – חוסר שינה יכול בדרך כלל להשפיע לרעה על הביצועים המיניים. תשאפו לישון 6-8 שעות שינה בכל לילה.

מה הקשר בין טרשת עורקים לאימפוטנציה

טרשת העורקים היא מחלה בה יש תסמונת כלי דם חסומים חלקית המונעים את זרימת התקינה לאיברים מסויימים. טרשת העורקים יכולה לגרום לאין אונות / אימפוטנציה בגלל שזרימת הדם אל איבר המין עלולה להיות מוגבלת, כאשר יש חסימה בעורק המזרק, לא מגיע כמות מספקת אל הפין וכתוצאה מכך נוצר קושי להגיע לזקפה ולשמור עליה לאורך זמן.

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך
העלאת החשק המיני

איך להעלות את החשק המיני – המדריך לתשוקה המינית

כולנו מרגישים את זה, ירידה בחשק המיני, תופעה שלעיתים נראית כמו צל חולף, אך למעשה עשויה להפוך למרחב רחב ומטריד בחיינו הזוגיים. השגרה השוחקת, הלחצים המתמידים של העידן המודרני והמציאות הדינמית בה אנו חיים משפיעים לא רק על היחיד, אלא גם על הזוגיות שלנו, גורמים לדעיכת האש שבין בני הזוג

קרא עוד »

אין אונות בגיל 70 – האם זו סוף החיים המיניים?

בדרך כלל, עם העלייה בגיל מעל 70, גברים רבים סובלים מבעיות אין אונות וירידה בתפקוד המיני. אין אונות היא אחת התופעות הנפוצות ביותר בקרב גברים מבוגרים, והיא פוגעת מאוד ביכולת לקיים יחסי מין. הגיל המבוגר לבדו אינו האחראי לבעיות אין אונות.

קרא עוד »